Не проґавте новий вигідний тариф!
Введіть свій номер та дізнайтесь який саме

Тiльки для абонентiв Київстар
Для:

м. Черкаси

Київстар Комфорт 130

Комфорт без обмежень! Підключайте тариф «Київстар Комфорт 130» та отримуйте дзвінки на всі мережі, SMS за 130 грн в місяць!

Усі податки враховано Без прихованих платежів Унікальне покриття Київстар
Послуги за тарифним планом
Входить в пакет
Понад пакет
Дзвінки в мережі Київстар
Без обмежень
Мобільний інтернет
Не тарифікується (в межах 100 МБ на день)
Дзвінки на інші мережі
250хвилин
050грн/хвилина
SMS повідомлення
500SMS
065грн/SMS

Детальна інформація

Вартість послуг зв’язку понад нетарифікований обсяг тарифного плану, грн
Вартість хвилини дзвінка на номери мереж всіх операторів мобільного зв’язку України, крім «Київстар», грн 0,50 грн
Вартість хвилини дзвінка на номери фіксованого зв’язку, грн 1,35 грн
Відправлення 1 MMS на номери українських операторів зв’язку, грн 1,00 грн
Відправлення 1 SMS на номери іноземних операторів зв’язку, грн 2,20 грн
Відправлення 1 MMS на номери іноземних операторів зв’язку, грн. 5,00 грн
Мобільний інтернет, грн* 2,82 (50 МБ)
Тарифи наведені у гривнях з урахуванням ПДВ станом на 26.03.2015 року та збору до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ. Сума податкового зобов’язання встановлюється чинним законодавством України; у разі внесення змін до нього вартість послуг «Київстар» змінюватиметься.

250 хвилин у тарифному плані Київстар Комфорт 130 можна витратити, телефонуючи на номери всіх мереж мобільного та фіксованого зв’язку України.

Для перевірки залишку нетарифікованого обсягу послуг у поточному місяці наберіть на мобільному телефоні *112#.

Тарифікація дзвінків є посекундною та здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови, секунди з другої по шістдесяту кожної хвилини розмови не тарифікуються.

* Якщо ви вичерпали всі мегабайти, що входять до вашого тарифного плану, та бажаєте далі отримувати послуги - просто продовжуйте користуватися інтернетом, і вам будуть надані 5 додаткових пакетів по 50 МБ вартістю 2,82 грн кожний. Після вичерпання кожного пакету підключається наступний, якщо ви продовжуєте користуватися інтернетом. Дізнайтеся, куди витрачаються мегабайти.

Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.

  • Перевірити витрачені за добу мегабайти з додатковіх пакетів - *252#
  • Перевірити умови вашого тарифного плану - 477*1

Особливості підключення та додаткові послуги

  • Абоненти передплаченого зв’язку «Київстар» можуть перейти на тариф «Київстар Комфорт 130» зі збереженням номера, скориставшись послугою «Міграція».
  • Контрактні абоненти мережі «Київстар» можуть змінити свій тарифний план у Центрі обслуговування абонентів, а також зателефонувавши на номер 477*1 чи скориставшись системою «Мій Київстар» - http://my.kyivstar.ua.
  • Абоненти інших українських операторів можуть розпочати обслуговування в мережі «Київстар» з новим номером. Щоб не пропустити дзвінки на свій попередній номер, рекомендуємо скористатися безкоштовною послугою «Комфортний перехід».
  • Розмовляйте зараз – сплачуйте потім! З послугою «Відстрочка платежу» Ви можете користуватися усіма послугами зв’язку і не турбуватись про відключення номера, а сплачувати пізніше. Підключення та користування послугою «Відстрочка платежу» не тарифікуються.

Важливо! Плата за пакет «Перший місяць обслуговування» тарифного плану «Київстар Комфорт 130» складає 130 грн та стягується в день підключення. При цьому в перший місяць обслуговування абонентна плата не стягується. У подальшому щомісячна абонентна плата нараховується щоденно рівними частинами, пропорційно кількості днів у календарному місяці. Тарифний план діє на всій території України.

Мінімальний строк дії тарифного плану «Київстар Комфорт 130» становить 30 днів із дня його запуску для підключення. Після закінчення цього строку оператор має право змінити тарифи у порядку, встановленому чинним законодавством України.

Умови надання телекомунікаційних послуг ПрАТ «Київстар» оприлюднені на сайті www.kyivstar.ua.

Заміна SIM-карти
самостійно

Детальніше

SMS за
кордон

Детальніше
Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр