Для:

Чернігівська область

Вільний смартфон

Вашому смартфону є чим Вас здивувати! Підключайте «Вільний смартфон» і користуйтеся можливостями Вашого телефону по максимуму всього за 50 грн на місяць!

Усі податки враховано Без прихованих платежів Унікальне покриття Київстар
Варіанти оплати:
Щоденно
Щотижнево
Щомісячно
Умови тарифу
Послуги за тарифним планом
150грн
500грн
-20% економія
3000грн
-33% економія
Дзвінки в мережі Київстар
Без обмежень
Дзвінки на інші мережі
в межах домашнього регіону
035грн/хвилина
Дзвінки на інші мережі
за межами домашнього регіону
060грн/хвилина
Мобільний інтернет
100 МБ
50 SMS повідомлень
На номери українських операторів
100грн/50 SMS
SMS повідомлення
На номери іноземних операторів
220грн/SMS
MMS повідомлення
На номери українських операторів
100грн/MMS
MMS повідомлення
На номери іноземних операторів
500грн/MMS
Дзвінки на міські номери
175грн/хвилина

Умови користування тарифом

 • До разового поповнення рахунку на суму від 40 грн одним платежем діє тариф 0,50 грн/хв на дзвінки абонентам Київстар, а при виході в інтернет надаватимуться 5 пакетів по 100 МБ вартістю 5 грн кожний. Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.
 • Надіславши абонентам будь-яких мобільних операторів перші 50 SMS впродовж дня, продовжуйте надсилати їх ще в разі необхідності, сплачуючи 1 грн за кожні наступні 10 SMS. Починаючи лише з 1001-го повідомлення, тарифікуватиметься кожне SMS-повідомлення окремо, його вартість становитиме 1 грн. Для перевірки кількості надісланих протягом дня SMS з поточного пакета (50 чи 10 SMS) наберіть *112#.
 • Одночасно із підключенням опції опції «-33%» стягується відповідна плата. У подальшому стягнення щотижневої або щомісячної плати відбувається саме того числа місяця коли було підключено відповідну опцію у період з 00:00 до 03:00, одночасно з цим надаються необмежені дзвінки у мережі Київстар.

Керування опцією:

Відключення

Статус послуги

Не вистачило коштів для чергової плати?

Замовте позачергово!

Опція «-33%» на місяць

*238*2#

*238*3#

*238*4#

Також, керувати опцією можна за номером 477*1(дзвінки з номерів мережі Київстар не тарифікуються).

 • Якщо у момент стягнення чергової плати (щоденної або щомісячної) на рахунку недостатньо коштів, плата не справляється.

До поповнення рахунку Вам надається можливість здійснювати необмежені дзвінки в мережі Київстар за 2 грн на день, а при виході в інтернет Вам надаються 5 пакетів по 100 МБ вартістю 5 грн кожний. Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця добишвидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.

 • Якщо абонплату по опціях «-33%» і «-20%» знято і абонент знаходиться в «домашній зоні», йому будуть нараховані 5 пакетів по 100 мегабайт вартістю 5 грн кожний. Перший пакет безкоштовно і 4 пакети по 5 грн за кожен.
 • Якщо абонплату по опціях «-33%» і «-20%» знято і абонент знаходиться за межами «домашньої зони», при доступі в інтернет надаватимуться 5 пакетів по 100 МБ вартістю 5 грн кожний. Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.

Такий тариф діє кожного дня (до 23:59:59) до моменту успішного зняття щомісячної (опція «-33%») плати та в разі користування послугами.

Щоденна оплата буде зніматись автоматично після поповнення рахунку будь-яким способом, в тому числі й за допомогою послуги «Переказ коштів».

Щомісячна (опція «-33%») оплата буде зніматись у повному обсязі автоматично в період з 00:00 до 03:00. При цьому день планового стягнення плати за опцію не зміниться.
Щоб одразу після поповнення скористатися перевагами опції «-33%», замовте позачергове підключення опції:

Опція «-33%»

*238*4#

Після позачергового замовлення опції буде встановлено новий день планової оплати.

Тарифний план діє на території таких областей та районів:

Волинська: Ківерцівський, Луцький;

Дніпропетровська: Межівський, Павлоградський (включаючи м. Павлоград, м. Тернівка), Петропавлівський (включаючи м. Першотравенськ), Покровський, Юр’ївський;

Донецька: Усі;

Луганська: Усі;

Запорізька: Усі;

Закарпатська: Берегівський, Великоберезнянський, Воловецький, Мукачівський, Перечинський, Свалявський, Ужгородський (включаючи м. Чоп);

Івано-Франківська: Галицький, Городенківський, Долинський, Калуський, Коломийський, Рогатинський, Снятинський, Тисменицький (включаючи м. Івано-Франківськ), Тлумацький;

Кіровоградська: Усі;

Львівська: Бродівський, Сколівський, Стрийський (включаючи м. Моршин), Турківський;

Одеська: Ананьївський, Балтський, Березівський, Білгород-Дністровський (включаючи м. Білгород-Дністровький), Біляївський (включаючи м. Теплодар), Великомихайлівський, Іванівський, Кодимський, Котовський (включаючи м. Котовськ), Комінтернівський (м. Южне), Красноокнянський, Любашівський, Миколаївський (включаючи смт. Миколаївка), Овідіопольський (включаючи м. Іллічівськ, м. Одеса), Роздільнянський, Савранський, Фрунзівський, Ширяївський;

Полтавська: Усі;

Рівненська: Демидівський, Дубенський, Млинівський, Радивілівський;

Миколаївска: Усі;

Сумська: Усі;

Харківська: Усі;

Чернівецька: Усі;

Чернігівська: Усі;

Херсонська: Усі;

Черкаська: Кам’янський, Смілянський, Черкаський, Чигиринський.

Тарифікація послуг під час перебування за межами вказаних територій не змінюється, якщо Ви не здійсните або не приймете жодного дзвінка. Також, тарифи є незмінними протягом однієї доби після вихідного чи вхідного дзвінка на новому місці перебування поза межами домашнього регіону.

Починаючи з 2-го дня тарифікація зміниться таким чином:

 • Якщо опція «-33%» не була замовлена, щоденна плата складатиме 2,50 грн.
 • Якщо опція «-33%» була замовлена, плата за необмежені дзвінки в мережі Київстар (за межами вказаних територій) складатиме 2 грн на день та стягуватиметься тільки в день здійснення вихідних дзвінків абонентам Київстар.
 • Вартість хвилини переадресованого дзвінка сплачується по тарифу, який діє за межами домашнього регіону.
 • При доступі в інтернет надаватимуться 5 пакетів по 100 МБ вартістю 5 грн кожний. Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби

Зверніть увагу, що при підключеній опції «-33%» щомісячна плата продовжує зніматися за межами вказаних територій.

Щоб щоденна плата знову нараховувалась у стандартному розмірі, а дія опції «-33%» була поновлена, повернувшись до вказаних територій, необхідно здійснити або прийняти дзвінок.

У зв’язку з технічними особливостями телекомунікаційної мережі Київстар у деяких випадках можлива некоректна тарифікація дзвінків на відстані до 10 км від адміністративних меж вказаних територій.

Додаткова інформація:

Тарифікація дзвінків здійснюється посекундно. Тарифікується перша секунда кожної хвилини розмови в розмірі зазначеної вартості хвилини. Секунди з другої по шістдесяту не тарифікуються.

Для доступу в інтернет на вашому основному або бонусному рахунку має бути сума не менша за 0,01 грн. Якщо Ви вичерпали всі мегабайти, що входять до вашого тарифного плану, та бажаєте далі отримувати послуги - просто продовжуйте користуватися інтернетом, і Вам будуть надані 4 додаткових пакета по 100 МБ вартістю 5 грн кожний. Після вичерпання кожного пакету підключається наступний, якщо ви продовжуєте користуватися інтернетом.

Після того, як вичерпаються всі тарифні та додаткові мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю – 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.

 • Перевірка кількості використаних Мбайт протягом доби – *252#

Мінімальний строк дії тарифного плану «Вільний смартфон. Регіон 2» — 30 днів з дня його запуску для підключення. Після закінчення цього строку оператор має право змінити тарифи у порядку, встановленому чинним законодавством України.

Тарифи наведені у гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ станом на 01.04.2015 р.

Мобільні
Гроші

Детальніше

Заміна SIM-карти
самостійно

Детальніше
Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр