Не проґавте новий вигідний тариф!
Введіть свій номер та дізнайтесь який саме

Тiльки для абонентiв Київстар

Все за 800

Враховано все

Відчуйте ексклюзивність. Підключайте тариф «Все за 800».

Соцмережі без обмежень

visual
800
грн
на місяць
 • Все включено

 • Персональне обслуговування

 • Відстрочка платежу

 • Дзвінки в мережі Київстар
  Безлім
 • Дзвінки на інші мережі та міські номери
  2500хв/міс
 • Дзвінки за кордон
  100хв
 • Супершвидкий інтернет*
  7000МБ/міс
 • Не тарифікуються
 • Дзвінки на інші мережі та міські номери
  0,60грн/хв (після використання щомісячного обсягу нетарифікованих хвилин)
 • SMS-повідомлення
  На номери українських операторів
  1000
 • Абонплата
  800 грн на місяць

Детальна інформація

Вартість послуг зв’язку понад нетарифікований обсяг, грн
Відправлення 1 SMS на номери українських операторів зв’язку, грн 0,65
Відправлення 1 SMS на номери іноземних операторів зв’язку, грн 2,20
Відправлення 1 MMS на номери українських операторів зв’язку, грн 1,00
Відправлення 1 MMS на номери іноземних операторів зв’язку, грн 5,00

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.

Для перевірки залишку нетарифікованого обсягу послуг у поточному місяці наберіть на мобільному телефоні *112#.

Тарифікація дзвінків є посекундною. Тарифікується перша секунда кожної хвилини розмови в розмірі зазначеної вартості хвилини. Секунди з другої по шістдесяту не тарифікуються.

*Якщо ви вичерпали всі мегабайти, що входять до вашого тарифного плану, та бажаєте далі отримувати послуги - просто продовжуйте користуватися інтернетом, і вам будуть надані 5 додаткових пакетів по 50 МБ вартістю 5 грн кожний. Після вичерпання кожного пакету підключається наступний, якщо ви продовжуєте користуватися інтернетом. Дізнайтеся, куди витрачаються мегабайти.

Під твердженням «супершвидкий інтернет» слід розуміти швидкість передачі даних у мережі 3G – до 42,2 Мбіт/с (за наявності 3G-покриття), швидкість передачі даних за технологією 2G (GPRS/EDGE) — до 236 Кбіт/с.

Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.

 • Перевірити витрачені за добу мегабайти з додатковіх пакетів - *252#
 • Перевірити умови вашого тарифного плану - 477*1

Новинка! З даним тарифним планом Ви зможете бути онлайн цілодобово, не витрачаючи пакетні мегабайти на доступ до соціальних мереж Facebook, Twitter, «Вконтакте», «Одноклассники», а також додатків «Приват24» і «Нова Пошта». Для цього користуйтеся мобільними чи веб-версіями сайтів та офіційними додатками для смартфонів і планшетів. Ці умови не діють, якщо застосовується браузер Opera та/або режим приватного перегляду (інкогніто). Технічний трафік, а також трафік, який генерують лічильники, cookie та рекламні банери на веб-версіях соцмереж, тарифікуються згідно з умовами тарифного плану абонента. При переході за посиланням на інші ресурси (наприклад, перегляд ролика з Youtube на Facebook), передача даних також тарифікується за умовами тарифного плану.

Тарифний план «Все за 800» діє по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій.

Особливості підключення та додаткові послуги

 • Абоненти передплаченого зв’язку «Київстар» можуть перейти на тариф «Все за 800» зі збереженням номера, скориставшись послугою «Міграція».
 • Контрактні абоненти мережі «Київстар» можуть змінити свій тарифний план у Центрі обслуговування абонентів, а також зателефонувавши на номер 477*1 чи скориставшись системою «Мій Київстар» - http://my.kyivstar.ua.
 • Абоненти інших українських операторів можуть розпочати обслуговування в мережі «Київстар» з новим номером. Щоб не пропустити дзвінки на свій попередній номер, рекомендуємо скористатися безкоштовною послугою «Комфортний перехід».
 • Розмовляйте зараз – сплачуйте потім. З послугою «Відстрочка платежу» Ви можете користуватися усіма послугами зв’язку і не турбуватись про відключення номера, а сплачувати пізніше. Підключення та користування послугою «Відстрочка платежу» не тарифікуються.

Важливо! Плата за пакет «Перший місяць обслуговування» тарифного плану «Все за 800» складає 800 грн та стягується в день підключення. При цьому в перший місяць обслуговування абонентна плата не справляється. У подальшому щомісячна абонентна плата нараховується щоденно рівними частинами, пропорційно кількості днів у календарному місяці.

Мінімальний строк дії тарифного плану «Все за 800» становить 30 днів із дня його запуску для підключення. Після закінчення цього строку оператор має право змінити тарифи у порядку, встановленому чинним законодавством України.

Під фразами «все включено» і «враховано все» слід розуміти, що до пакета послуг у межах тарифного плану «Все за 800» входять дзвінки на всі мережі та за кордон, SMS на номери українських операторів мобільного зв’язку, мобільний Інтернет і можливість використання мобільних додатків соціальних мереж Facebook, Twitter, «Вконтакте» та «Одноклассники», а також сервісів «Приват24» і «Нова Пошта».

Більше інформації

Додатковий
номер

Детальніше

Антивизначник
номера

Детальніше
Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр
Приєднатися до КиївстарВже абонент Київстар

Ви можете придбати стартовий пакет з тарифним планом у найближчому магазині Київстар або у магазині партнерів.

Знайти магазин

Якщо ви вже є абонентом предоплаченого зв’язку Київстар, перейдіть на тарифний план за кілька кліків в системі «Мій Київстар».

Підключити
 • Дзвінки на номери фіксованого зв'язку
  1,50грн/ хв