Музичний клуб

Музична підписка!

Послуга «Музичний клуб» - це оновлений веб-орієнтований музичний сервіс від Київстар, який дозволяє Вам слухати та качати на мобільний телефон необмежену кількість пісень. Оновлення каталогу МР3 треків, відтепер відбувається щодня! Заходьте на http://musiclub.com.ua з Вашого комп’ютеру чи телефону та слухайте улюблену музику!

Перший тиждень користування послугою безкоштовно!

Переваги

 • Вільно слухайте та завантажуйте найкращі пісні у необмеженій кількості;
 • Створюйте власну бібліотеку із музики на сайті послуги: зберігайте пісні та артистів в обране та створюйте власні плей-листи;
 • Не сплачуйте за GPRS трафік при користуванні сайтом послуги з мобільного;
 • Широкий асортимент – десятки тисяч найкращих пісень;
 • Музичний каталог поповнюється щодня;
 • При першому підключенні послуги перші 7 днів користування безкоштовні;
 

Управління та умови користування послугою «Музичний клуб»:

 • Для активації послуги з 28.11.2013 р. надішліть SMS з будь-яким текстом на номер 770. Плата за надсилання SMS-повідомлення не стягується.
 • Для відключення послуги з 28.11.2013 р. надішліть SMS зі словом «Стоп» / «Stop» (регістр літер не важливий) на номер 770.
 • Абонентам які підключали послугу Музична підписка! до 28.11.2013 р. для її відключення потрібно відправити SMS зі словом «Стоп» / «Stop» (регістр літер не важливий) на номер 8220. Плата за надсилання SMS-повідомлення не стягується.
 • Відключити або підключити послугу ви також можете за номером 770 (дзвінки з номерів мережі «Київстар» не тарифікуються) чи зі стаціонарного комп’ютеру, ноутбуку, мобільного телефону або планшету на сайті послуги http://musiclub.com.ua у розділі Профіль.

Увага! Абоненти, які користуються мобільним доступом до мережі Інтернет за допомогою точок доступу xl.kyivstar.net та 3g.kyivstar.net, сплачують вартість інтернет-трафіку згідно з чинними тарифами на послуги «Мобільний Інтернет XL» та «Інтернет 3G». Абоненти, які користуються браузерами Opera Mini та Opera Mobile сплачують вартість інтернет-трафіку згідно обраної цими абонентами тарифної моделі.

«Музичний Клуб» надає можливість користуватися послугою без плати за GPRS трафік при використанні наступних точок доступу:

для абонентів мережі Київстар:

 • www.ab.kyivstar.net
 • www.kyivstar.net
 • при використанні послуги "Коригування налаштувань".

Для отримання доступу до завантаження та прослуховування музики вам може бути запропоновано здійснити авторизацію на Інтернет сторінці послуги http://musiclub.com.ua.

Вартість Послуги

 1. Якщо Ви вперше активували Послугу — Вам буде надано 7 днів безкоштовного користування аби оцінити її переваги. Ви можете відмовитись від Послуги у будь-який момент. Якщо Ви прийняли таке рішення, детальну інформацію Ви можете отримати у розділі «Умови управління послугою «Музичний клуб»».
 2. Для абонентів які вперше підключили послугу з 28.11.2013 р.:
  • 2.1. після завершення 7 днів безкоштовного періоду вартість доступу до Послуги складає 4,25 грн на тиждень.
  • 2.2. У випадку, якщо на Вашому особовому рахунку недостатньо коштів для сплати вартості доступу до Послуги на тиждень, Ви сплачуєте вартість Послуги на один день, що складає 0,62 грн .
 3. Для абонентів які вперше підключили послугу до 28.11.2013 р. та існуючих користувачів послуги Музична підписка вартість послуги залишається без змін:
  • 3.1. після завершення 7 днів безкоштовного періоду вартість доступу до Послуги складає 3,20 грн на тиждень.
  • 3.2. У випадку, якщо на Вашому особовому рахунку недостатньо коштів для сплати вартості доступу до Послуги на тиждень, Ви сплачуєте вартість Послуги на один день, що складає 0,45 грн.
 4. У випадку відсутності на Вашому особовому рахунку коштів для сплати вартості Послуги на день, доступ до Послуги призупиняється на цей день.
 5. Якщо система не може справити з Вашого особового рахунку вартість Послуги на день протягом 90 календарних днів — доступ до Послуги припиняється, Послуга деактивується з переліку послуг, що надаються Вам.
 6. При повторній активації послуги спроба нарахування вартості користування послугою за тиждень/день відбудеться наступної ночі.
Усі тарифи наведено в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

Умови інформування користувачів

Після активації послуги «Музичний клуб» Ви будете отримувати інформаційні SMS-повідомлення з новинами «Музичного клубу». Текстові повідомлення надходять зі скорочених номерів MusicClub, 770. Плата за отримання текстових повідомлень зі скорочених номерів MusicClub, 770 не стягується.

Ексклюзивний номер

Детальніше

Мобільні
Гроші

Детальніше
Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр