Знання без меж

Читайте все, що забажаєте
з включених сервісів.
Трафік не тарифікується.

Доступні сервіси

video Знання
без меж
Wikipedia Mybook Smart Kyivstar

Wikipedia Mybook Smart
Kyivstar

additional_apps Ми підключаємо більше сервісів постійно.

Ми підключаємо більше
сервісів постійно.

Завантажуйте офіційні додатки та відкривайте новий світ

Wikipedia

Вікіпедія – вільна енциклопедія, що містить понад 32 мільйони статей 280 мовами світу. Вікіпедія є найбільш повним і широко використовуваним довідником в історії людства.

MyBook

MyBook – це найбільша в СНД цифрова бібліотека, що містить понад 10 тисяч безкоштовних книжок, які не потрібно купувати або завантажувати, а можна просто читати без обмежень і на різних пристроях.

Smart Kyivstar

Smart Kyivstar – електронна бібліотека, яка допоможе зручно та мобільно читати з вашого пристрою. Сучасні бестселери та улюблені з дитинства книжки класиків української та російської літератури, а також твори, що входить до шкільної програми.

Більше про Знання без меж

Що таке Знання без меж?

Знання без меж дає змогу читати все, що забажаєте з включених сервісів без тарифікації трафіку у 3G-мережі. Перелік освітніх ресурсів збільшується постійно, тож слідкуйте за оновленнями!

Кому доступні Знання без меж?

Знання без меж – благодійний проект, що має на меті зробити знання доступними для кожної людини, будь-де і будь-коли. Тому ми зробили Знання без меж доступними за стандартом для усіх користувачів інтернет-мережі Київстар.

Чи маю я користуватись саме мобільними додатками сервісів?

Якщо ви користуєтесь неофіційними додатками сервісів чи додатками, що не входять до пропозиції Знання без меж, або ж відвідуєте сайти через веб-браузер свого телефона, трафік буде тарифікуватись. Посилання на офіційні додатки сервісів є на цій сторінці.

Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр