Для:

м. Кропивницький (Кіровоград)

Вільний смартфон

Вашому смартфону є чим Вас здивувати! Підключайте «Вільний смартфон» і користуйтеся можливостями Вашого телефону по максимуму всього за 50 грн на місяць!

Усі податки враховано Без прихованих платежів Унікальне покриття Київстар
Варіанти оплати:
Щоденно
Щотижнево
Щомісячно
Умови тарифу
Послуги за тарифним планом
250грн
1175грн
-20% економія
5000грн
-33% економія
Дзвінки в мережі Київстар
Без обмежень
Дзвінки на інші мережі
060грн/хвилина
Мобільний інтернет
100 МБ/день
50 SMS повідомлень
На номери українських операторів
100грн/50 SMS
SMS повідомлення
На номери іноземних операторів
220грн/SMS
MMS повідомлення
На номери українських операторів
100грн/MMS
MMS повідомлення
На номери іноземних операторів
500грн/MMS
Дзвінки на міські номери
175грн/хвилина

Підключення тарифного плану

Якщо у Вас немає номера мережі Київстар, придбайте стартовий пакет та активуйте його (перевірте стан основного чи бонусного рахунку за допомогою комбінацій *111# чи *112# або зателефонуйте за номером 477).

Після активації номера разово поповніть рахунок на суму від 40 грн одним платежем. Після поповнення Вам буде доступне замовлення опції «-33%».

Існуючі абоненти можуть підключити тарифний план «Вільний смартфон» за номером 477*626 (дзвінки з номерів мережі Київстар не тарифікуються).

Умови користування тарифом

 • До разового поповнення рахунку на суму від 40 грн одним платежем діє тариф 0,50 грн/хв на дзвінки абонентам Київстар при виході в інтернет надаватимуться 5 пакетів по 100 МБ по 5 грн кожний. Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби

  Після поповнення рахунку на суму від 40 грн одним платежем розпочинається нарахування щоденної плати та надання необмеженних дзвінків у мережі Київстар та необмеженого доступу до Інтернету. У подальшому нарахування щоденної плати відбувається щодня з 00:00 до 03:00 (без подальших обов’язкових регулярних поповнень).

 • Надіславши абонентам будь-яких мобільних операторів перші 50 SMS впродовж дня, продовжуйте надсилати їх ще в разі необхідності, сплачуючи 1,00 грн за кожні наступні 10 SMS. Починаючи лише з 1001-го повідомлення, тарифікуватиметься кожне SMS-повідомлення окремо, його вартість становитиме 1,00 грн. Для перевірки кількості надісланих протягом дня SMS з поточного пакета (50 чи 10 SMS) наберіть *112#.
 • Одночасно із підключенням опції «-33%» стягується відповідна плата. У подальшому стягнення щомісячної плати відбувається саме того числа місяця коли було підключено опцію у період з 00:00 до 03:00, одночасно з цим надаються необмежені дзвінки у мережі Київстар.

  Керування опцією:

  Відключення Статус послуги Не вистачило коштів для чергової плати?
  Опція «-33%» на місяць *238*2# *238*3# *238*4#

  Також, керувати опцією можна за номером 477*626 (дзвінки з номерів мережі Київстар не тарифікуються).

 • Якщо у момент стягнення чергової плати (щоденної або щомісячної) на рахунку недостатньо коштів, плата не справляється.

  До поповнення рахунку Вам надається можливість здійснювати необмежені дзвінки в мережі Київстар за 2,00 грн на день, а при виході в інтернет вам надаються 5 пакетів по 100 МБ. Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби

  • Якщо абонент вніс абонплату по опціях «-33%» і «-20%», йому будуть нараховані 5 пакетів по 100 мегабайт. Перший пакет безкоштовно і 4 пакети по 5 грн кожен. Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби
  • Якщо абонент не вніс абонплату по опціях «-33%» і «-20%», при виході в інтернет йому будуть нараховані 5 пакетів по 100 МБ. Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.

  Такий тариф діє кожного дня (до 23:59:59) до моменту успішного зняття щомісячної (опція «-33%») плати та в разі користування послугами.

  Щоденна оплата буде зніматись автоматично після поповнення рахунку будь-яким способом, в тому числі й за допомогою послуги «Переказ коштів».

  Щомісячна (опція «-33%») оплата буде зніматись у повному обсязі автоматично в період з 00:00 до 03:00. При цьому день планового стягнення плати за опцію не зміниться.

  Щоб одразу після поповнення скористатися перевагами опції «-33%», замовте позачергове підключення опції:

  Опція «-33%» *238*4#

  Після позачергового замовлення опції буде встановлено новий день планової оплати.

Додаткова інформація

Тарифний план діє по всій території України.

Зверніть, будь ласка, увагу! Програма подяки «Київстар Клуб» не поширюється на абонентів, що обслуговуються за умовами тарифного плану «Вільний смартфон». Після переходу на цей тарифний план бонусні кошти, що були нараховані раніше за програмою подяки, будуть анульовані. Також анулюються бонусні кошти, які були нараховані за умовами інших тарифних планів, послуг і акцій (за виключенням бонусних коштів, нарахованих за умовами послуг «Екстра гроші» та «Домашній Інтернет»). Разом із підключенням тарифного плану «Вільний смартфон» надається послуга «Ді-Джингл». Послуга надається на акційний період — 32 дні. Впродовж них послуга не тарифікується. За бажанням, можна подовжити користування послугою на загальних умовах, про що буде повідомлено вхідним дзвінком з номеру 465 за сім днів до завершення акційного періоду.

Тарифікація дзвінків здійснюється посекундно. Тарифікується перша секунда кожної хвилини розмови в розмірі зазначеної вартості хвилини. Секунди з другої по шістдесяту не тарифікуються.

Якщо Ви вичерпали всі мегабайти, що входять до вашого тарифного плану, та бажаєте далі отримувати послуги - просто продовжуйте користуватися інтернетом, і Вам будуть надані 4 додаткових пакета по 100 МБ вартістю 5 грн кожний. Після вичерпання кожного пакету підключається наступний, якщо ви продовжуєте користуватися інтернетом.

Після того, як вичерпаються всі тарифні та додаткові мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю – 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.

· Перевірити витрачені мегабайти з додаткових пакетів – *252#

· Перевірити умови вашого тарифного плану – 477*1

Цей тарифний план призначений та може бути застосований виключно для абонентів, що обслуговуються знеособлено.

Мінімальний строк дії тарифного плану «Вільний смартфон» — 30 днів з дня його запуску для підключення. Після закінчення цього строку оператор має право змінити тарифи у порядку, встановленому чинним законодавством України.

Тарифи наведені у гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ станом на 01.04.2015 р. Сума податкового зобов’язання встановлюється чинним законодавством України; у разі внесення змін до нього вартість послуг Київстар змінюватиметься.

Додатковий
номер

Детальніше

Ексклюзивний номер

Детальніше
Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр