Налаштування телефону в роумінгу

Радимо встановити на телефоні автоматичний режим пошуку мережі. Завдяки цьому телефон зможе вибирати мережу з найкращим рівнем сигналу. Для цього Вам необхідно зробити наступне:

  • У меню мобільного телефону виберіть розділ «Налаштування»
  • У розділі меню «Налаштування» виберіть розділ «Налаштування телефону»
  • У розділі меню «Налаштування телефону» знайдіть розділ «Вибір мережі»

Виберіть «Автоматично» і почекайте, процес автоматичної реєстрації в мережі може тривати деякий час. Після реєстрації на дисплеї Вашого мобільного телефону буде зазначена назва мережі оператора або код мережі, в якій зареєструвався Ваш телефон.

У разі виникнення проблем із доступом до інтернету, перевірте налаштування точки доступу GPRS на своєму телефоні.

Скоригуйте налаштування APN, відповідно до вашого оператора та форми обслуговування, як наведено у таблиці нижче

Форма обслуговування APN
Передплата     www.ab.kyivstar.net
Контракт     www.kyivstar.net

До уваги абонентів, що перебувають у прикордонних районах України!
Просимо звернути увагу, що в прикордонних районах України Ваш телефон може потрапити в зону дії мережі іноземного оператора й автоматично в ній зареєструватися. Для зменшення ймовірності автоматичної реєстрації Вашого телефону в мережі іноземного оператора й, відповідно, тарифікації дзвінків за роумінговими тарифами рекомендуємо вибрати мережу компанії «Київстар» у ручному режимі й завжди звертати увагу на назву оператора, що відображається на дисплеї Вашого телефону. Як правило, меню телефону, що відповідає за реєстрацію в доступних мережах, називається <Вибір мережі> (докладніше цю інформацію описано в інструкції до Вашого мобільного телефону).

На замітку:

  • Компанія «Київстар» не несе відповідальності за якість зв’язку або покриття інших операторів.
  • У деяких країнах Південної й Північної Америки при здійсненні вихідних дзвінків може бути нарахована додаткова плата за час очікування з’єднання (час, протягом якого абонент чує сигнали виклику) також і у випадку, якщо з’єднання не відбудеться.

Заміна SIM-карти
самостійно

Детальніше

Ді-Джингл

Детальніше
Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр