УльтраКомфорт

Тарифи станом на 31.10.2014.

Спілкуйтесь комфортно! Відтепер спілкуйтесь вільно з новим пакетним тарифним планом:

 • по 0,05 грн з абонентами всіх мереж
 • без плати за з'єднання
 • отримуйте по 25 нетарифікованих SMS на «Київстар» щодня
 • отримуйте по 25 нетарифікованих MB
Цей тарифний план призначений для абонентів передплаченого зв'язку.

Тарифікація

Послуга Вартість
Плата за з'єднання при дзвінках по Україні, грн Відсутня
Щоденна абонентна плата, грн 3,00
Вартість хвилини розмови вихідного та переадресованного дзвінка (передавання інформації голосом) на телефонні номери абонентів мереж рухомого (мобільного) зв'язку «Київстар» в межах обсягу тарифних хвилин *, грн Не тарифікується (в межах 200 хвилин в день)
Вартість хвилини розмови вихідного та переадресованного дзвінка (передавання інформації голосом) та на телефонні номери абонентів інших мереж рухомого (мобільного) зв'язку України в межах обсягу тарифних хвилин**, грн 0,05 (в межах 30 хвилин в день)
Вартість хвилини розмови на мобільні номери абонентів «Київстар» понад обсяг тарифних хвилин**, грн 0,20
Вартість хвилини розмови на номери абонентів інших операторів мобільного зв'язку України**, грн 0,70
Вартість хвилини розмови на номери абонентів фіксованого зв'язку України 1,65
Кількість тарифних SMS на телефонні номери абонентів мереж рухомого (мобільного) зв'язку «Київстар»та 25 (щоденно)
Передавання текстового повідомлення на телефонні номери абонентів мереж українських операторів рухомого (мобільного) зв'язку та операторів фіксованого зв'язку стандарту CDMA протягом доби, грн/повідомлення 0,56
Передавання першого мультимедійного повідомлення на телефонні номери абонентів мереж українських операторів рухомого (мобільного) зв'язку та операторів фіксованого зв'язку стандарту CDMA протягом доби, грн/повідомлення 1,00
Передавання другого та кожного наступного мультимедійного повідомлення на телефонні номери абонентів мереж українських операторів рухомого (мобільного) зв'язку та операторів фіксованого зв'язку стандарту CDMA протягом доби, грн/повідомлення 0,50
SMS за кордон, грн/повідомлення 2,07
MMS за кордон, грн/повідомлення 5,00
Мобільний інтернет, грн Не тарифікується (в межах 25 МБ на день)
Мобільний інтернет, грн 2,82 (50 МБ)

*Списання кожної окремої тарифної хвилини, що надається в межах щоденного обсягу тарифних хвилин, здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови.

**Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (передавання інформації голосом, передача даних та факсимільних повідомлень) є посекундною та здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови, секунди з другої по шістдесяту кожної хвилини розмови не тарифікуються;

***Тарифні/акційні МБ використовуються для WEB-доступу до Інтернет з точкою доступу www.ab.kyivstar.net. Як налаштувати

**** Якщо ви вичерпали всі мегабайти, що входять до вашого тарифного плану, та бажаєте далі отримувати послуги - просто продовжуйте користуватися інтернетом, і вам будуть надані 5 додаткових пакетів по 50 МБ вартістю 2,82 грн кожний. Після вичерпання кожного пакету підключається наступний, якщо ви продовжуєте користуватися інтернетом. Дізнайтеся, куди витрачаються мегабайти.

Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.

 • Перевірити витрачені за добу мегабайти - *252#
 • Перевірити умови вашого тарифного плану - 477*1

Цей тарифний план призначений та може бути застосований виключно для абонентів, що обслуговуються знеособлено.

Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

Підключення до тарифного плану відкрите виключно для автоматичного переведення абонентів тарифних планів «Багато розмов» та «SMS та розмови» до 27.08.2012 року включно.

Додаткова інформація

 1. При першому переході, перше нарахування обсягу тарифних послуг здійснюється під час зміни тарифного плану. В подальшому нарахування обсягу тарифних послуг та стягнення абонентної плати відбуватиметься щоденно в період з 00:00:00 до 03:00:00.
 2. При другому переході, перше нарахування обсягу тарифних послуг здійснюється під час зміни тарифного плану одночасно зі стягненням абонентної плати. В подальшому нарахування обсягу тарифних послуг та стягнення абонентної плати відбуватиметься щоденно в період з 00:00:00 до 03:00:00.
 3. Якщо на рахунку не достатньо коштів для стягнення абонентської плати, тарифні та нетарифікованні хвилини не нараховуються. Після поповнення рахунку Ви можете самостійно позачергово замовити щоденний обсяг тарифних та нетарифікованних хвилин, відправивши USSD-запит
  *477*202#
  або зателефонувавши за номером 477, після чого стягується абонента плата та відбувається нарахування обсягу тарифних хвилин.
 4. Перевірити залишок тарифних послуг абоненти Київстар можуть, відправивши USSD-запит *112#.

Згідно з умовами цього тарифного плану строк дії номера складає 365 днів з моменту:

 • останнього зняття коштів з основного або бонусних грошових рахунків за користування телекомунікаційними послугами (окрім плати за послугу «Мобільні гроші»);
 • поповнення рахунку карткою поповнення або за допомогою «Зручної суми» (на 40 гривень і більше).

Докладніше у розділі строк дії номера

Мій
Київстар

Детальніше

Ексклюзивний номер

Детальніше
Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр