Київстар
Датчик

Тарифний план для ваших пристроїв

Всього за 20 гривень на місяць управляйте сигналізацією, протипожежними системами та забезпечте безпеку Вашого майна з тарифним планом «Датчик».

20
грн
на місяць
  • Дзвінки абонентам Київстар
   450хв / міс.
   1,00грн / хв
  • SMS на номери мобільного зв'язку України
   600SMS / міс.
   0,50грн / SMS
  • Мобільний Інтернет
   300Мб / міс.
   1,00грн / Мб
  • Дзвінки на номери фіксованого зв'язку
   1,50грн/ хв
  • Дзвінки на інші мережі
   1,60грн/хв

  Для розрахунку взято місяць тривалістю 30 днів. Під твердженням «понад пакет» слід розуміти, що за умовами тарифного плану «Київстар Датчик» на день надається обсяг нетарифікованих послуг у розмірі 10 МБ, 20 SMS і 15 хвилин в разі стягнення щоденної абонентної плати 1,00 грн.

  Щоденна абонентна плата, грн 1,00
  Плата за з’єднання дзвінка, грн Не справляється
  Кількість нетарифікованих хвилин для здійснення дзвінків на номери абонентів Київстар, хвилин на добу* 15
  Вихідні дзвінки (передавання інформації голосом) на номери абонентів Київстар **, грн/хв 1,00
  Вихідні дзвінки (передавання інформації голосом) на номери абонентів інших мобільних мереж України та мереж операторів фіксованого зв’язку України, грн/хв 1,60
  Кількість нетарифікованих мегабайт для мобільного Інтернету, МБ на добу* 10
  Користування мобільним Інтернетом, грн/МБ** 1,00
  Кількість нетарифікованих SMS на номери абонентів мереж українських операторів рухомого (мобільного) зв’язку, SMS на добу* 20
  Передавання SMS на номери абонентів мереж українських операторів мобільного зв’язку та операторів фіксованого зв’язку стандарту CDMA, грн за SMS** 0,50

  Для розрахунку абонентної плати та обсягу нетарифікованих послуг взято місяць тривалістю 30 календарних днів. Тарифікація дзвінків здійснюється посекундно. Тарифікується перша секунда кожної хвилини розмови в розмірі зазначеної вартості хвилини. Секунди з другої по шістдесяту кожної хвилини не тарифікуються.

  *нетарифікований обсяг послуг нараховується за таких умов: 1) якщо відбулось перше поповнення рахунку скетч-карткою чи шляхом поповнення через електронні канали на суму від 50,00 грн одним платежем (далі – Перший платіж); 2) якщо стягнуто щоденну абонентну плату.

  ** плата справляється у таких випадках: 1) якщо не здійснено Перший платіж, 2) якщо не стягнуто щоденну абонентну плату, 3) якщо протягом дня нетарифікований обсяг послуг було використано.

  Тарифи наведені станом на 04.06.2015 р. з урахуванням усіх податків та зборів.

  Мінімальний строк дії цього тарифного плану – 30 днів із дня його впровадження. Після завершення цього строку оператор має право змінити тарифи у порядку, встановленому чинним законодавством України.

  Цей тарифний план призначений та може бути застосований виключно для абонентів, що обслуговуються знеособлено.

  Швидкість передачі даних за технологією 2G – до 236 кбіт/с, в мережі 3G – до 42,2 Мбіт/с. Доступ до мережі 3G надається за наявності 3G-покриття.

  Приклади використання

  Безпека оселі. За допомогою вашого мобільного телефона ви зможете отримувати повідомлення про тривожні сигнали охоронної системи, отримувати інформацію про протікання води чи витік газу, виникнення пожежі.

  Безпека авто. Ви можете управляти автомобільною GSM-сигналізацією, відслідковувати місцезнаходження вашого автомобіля, контролювати температуру в салоні, у разі потреби блокувати двигун та отримувати сповіщення від охоронної системи автомобіля.

  Керування пристроями. Вставте SIM-картку у пристрій та дистанційно вмикайте або вимикайте кондиціонер чи систему поливу. Наприклад, дуже зручно заздалегідь увімкнути опалення у заміському будинку.

  Роздрібна торгівля. SIM-картку зручно використовувати у касових апаратах, розрахункових терміналах та торговельних автоматах.

  Якщо ви абонент Київстар, замовляйте тарифний план «Київстар Датчик», зателефонувавши за номером 477*16 та виклик. Якщо у вас досі немає номера Київстар, придбайте стартовий пакет з тарифним планом «Київстар Датчик» у найближчому магазині Київстар.

  Придбавши стартовий пакет, активуйте номер згідно з інструкцією на упаковці.

  Правила зручного користування

  Збереження номера телефону

  Радимо записати у свій мобільний телефон абонентський номер, закріплений за SIM-карткою у пристрої.

  Контроль залишку коштів на рахунку

  Стан рахунку номера, що SIM-картка якого буде знаходитися у пристрої, можна перевіряти за допомогою послуги «Довірена особа» та вашого номера телефону Київстар. Також послуга передбачає можливість отримання SMS-повідомлень, якщо стан рахунку менш ніж 1 грн. Детальніше про послугу «Довірена особа» – тут.

  Залишок на рахунку SIM-картки що знаходитиметься у пристрої, можна контролювати на сайті my.kyivstar.ua. Для цього зареєструйте номер SIM-картки в системі «Мій Київстар» до встановлення її у пристрій.

  У разі встановлення SIM-картки у рухомий пристрій забезпечте перевірку його місцезнаходження

  З послугою «Маячок» можна стежити за місцезнаходженням вашого пристрою. Детальніше про послугу «Маячок» – тут.

  Якщо вашу SIM-картку встановлено в пристрій, пропонуємо такі зручні способи поповнення рахунку:

  1. Скористайтесь терміналом поповнення рахунку.

  2. Придбайте скретч-картку поповнення рахунку, якщо у вас є будь-який інший номер телефону Київстар. Щоб отримати інструкції, наберіть із вашого номера телефону Київстар комбінацію *126#

  3. Поповнюйте банківською карткою – наберіть 899 (дзвінки з номерів мережі «Київстар» не тарифікуються).

  Важливо! Переказ бонусних коштів для абонентів «Домашнього Інтернету» на номери з підключеним тарифним планом «Київстар Датчик» не доступний.

  Більше інформації
  Нічний інтернет-пакет
  + 10 000 МБ
  Вартість пакета
  30 грн
  Вигідний мобільний інтернет з 00:00 до 08:00 Детальніше
  Замовити
  *266*1#
  Інтернет-пакет День Онлайн
  + 1000 МБ
  Вартість пакета
  15 грн
  Більше мобільності, свободи та спілкування щодня Детальніше
  Замовити
  *263*1#

  SMS за
  кордон

  Детальніше

  Улюблені
  країни

  Детальніше
  Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр
  Приєднатися до КиївстарВже абонент Київстар

  Ви можете придбати стартовий пакет з тарифним планом у найближчому магазині Київстар або у магазині партнерів.

  Знайти магазин

  Якщо ви вже є абонентом предоплаченого зв’язку Київстар, перейдіть на тарифний план за кілька кліків в системі «Мій Київстар».

  Підключити
 • Дзвінки на номери фіксованого зв'язку
  1,50грн/ хв