«Бізнес онлайн 20» «Бізнес онлайн 100»
Тариф зекономить Ваш час і задовільнить більшість Ваших потреб: від пошуку інформації та поштової переписки до скачування «великих файлів» та онлайн-конференцій.
Детальніше...
Поки інші думають – Ви дієте! Тариф дозволяє приймати блискавичні рішення незалежно від Ваших бізнес-задач в інтернеті.
Детальніше...
20 Мбіт/с 50 грн/міс. 100 Мбіт/с 90 грн/міс.
Підключення здійснюється

за умовами публічного договору (PDF, 282 КБ)

, надання податкової накладної та рахунків не передбачено.

1
Крок 1
2
Крок 2

Перевiрка пiдключення

Вкажіть вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:

Підключення за цією адресою можливе.

На жаль, за цією адресою послуга ще не надається.

Оберіть вулицю із запропонованого списку.

Оберіть доступний номер будинку зі списку

Якщо ви вже підключені до послуги Домашній Інтернет від Київстар та бажаєте змінити
тарифний план, будь ласка, перейдіть до системи Мій Київстар
1
Крок 1
2
Крок 2

Оформлення заявки

{{city}}, {{street}}, {{building}}

Змінити
Тариф:

{{tariffs[current].name}}

{{tariffs[current].descr}}

Змінити
  • {{item.name}}

Додатково:

Інтернет на швидкості до 20 Мбіт/с – це можливість email-листування, здійснення закупівельних операцій в Інтернеті, участі у відео-конференціях та навчальних вебінарах.

Абонентна плата 50 грн на місяць
Швидкість до 20 Мбіт/с
Обсяг трафіку без обмежень безлімітно
Підключення безкоштовно

Новим абонентам необхідно поповнити рахунок до кінця доби, протягом якої було здійснено підключення послуги фіксованого доступу до інтернету. При цьому сума поповнення повинна дорівнювати або перевищувати розмір абонентної плати у вибраному тарифному плані. В іншому випадку доступ в інтернет не надається до моменту поповнення рахунку на достатню суму.

Стягнення абонентної плати та плати за підключені додаткові послуги здійснюється 1-го числа кожного місяця в повному обсязі.

Надання цієї послуги призупиняється, якщо залишок коштів на рахунку став менше 0 грн. Щоб поновити доступ в інтернет, необхідно поповнити рахунок на суму, не меншу за щомісячну абонентну плату та суму плати за додаткові послуги, якщо вони підключені за вашим рахунком. Також, можна замовити послугу «Тиждень довіри» та здійснити поповнення рахунку протягом найближчих 7 днів. Абонентна плата за дні, протягом яких інтернет залишався недоступним через відсутність коштів, стягується після поповнення рахунку на достатню суму.

Зміна тарифного плану «Бізнес online 20» на тарифний план «Бізнес online 100» з першого числа наступного місяця.

Тарифний план «Бізнес online 20» доступний юридичним особам – малим та середнім підприємствам. Разом з тим, виділене обслуговування таких абонентів, надання податкової накладної та рахунків не передбачено. Ця послуга надається за умовами публічного договору.

Для надання послуги безлімітного широкосмугового доступу до інтернету Київстар побудував власну мережу з використанням технології FTTB, тобто кожний будинок підключено за допомогою оптоволоконного кабелю. Підключення користувачів у будинку здійснюється шляхом прокладання мідного кабелю Ethernet. Це дозволяє забезпечити високу швидкість інтернет-доступу - до 100 Мбіт/с. В той же час, використання інтернет- ресурсів із найбільшою швидкістю, яка визначена умовами обраного тарифного плану, залежить від технічних особливостей обладнання. Додамо, що при користуванні тарифним планом «Бізнес online 20» роутери, маршрутизатори та інше додаткове обладнання можуть застосовуватись за бажанням, наприклад, для отримання одночасного доступу до інтернету з декількох ПК.

Інтернет на максимальній швидкості до 100 Мбіт/с – це відео-конференції, освітні заходи, тренінги та презентації з демонстрацією високочіткого відео та завантаження «важких» файлів.

Абонентна плата 90 грн на місяць
Швидкість до 100 Мбіт/с
Обсяг трафіку без обмежень безлімітно
Підключення безкоштовно

Новим абонентам необхідно поповнити рахунок до кінця доби, протягом якої було здійснено підключення послуги фіксованого доступу до інтернету. При цьому сума поповнення повинна дорівнювати або перевищувати розмір повної абонентної плати у вибраному тарифному плані (90 грн). В іншому випадку доступ в інтернет не надається до моменту поповнення рахунку на достатню суму.

Стягнення абонентної плати та плати за підключені додаткові послуги здійснюється 1-го числа кожного місяця в повному обсязі.

Надання цієї послуги припиняється, якщо залишок коштів на рахунку став менше 0 грн. Щоб поновити доступ в інтернет, необхідно поповнити рахунок на суму, не меншу за щомісячну абонентну плату та суму плати за додаткові послуги, якщо вони підключені за вашим рахунком. Також, можна замовити послугу «Тиждень довіри» та здійснити поповнення рахунку протягом найближчих 7 днів. Абонентна плата за дні, протягом яких інтернет залишався недоступним через відсутність коштів, не стягується навіть після поповнення рахунку на достатню суму.

Зміна тарифного плану «Бізнес online 100» на тарифний план «Бізнес online 20» з першого числа наступного місяця.

Тарифний план «Бізнес online 100» доступний юридичним особам – малим та середнім підприємствам. Разом з тим, виділене обслуговування таких абонентів, надання податкової накладної та рахунків не передбачено. Ця послуга надається за умовами публічного договору.

Для надання послуги безлімітного широкосмугового доступу в інтернет Київстар побудував власну мережу з використанням технології FTTB, тобто кожний будинок підключено за допомогою оптоволоконного кабелю. Підключення користувачів в будинку здійснюється шляхом прокладання мідного кабелю Ethernet. Це дозволяє забезпечити високу швидкість інтернет-доступу – до 100 Мбіт/с. В той же час, використання інтернет- ресурсів із найбільшою швидкістю, яка визначена умовами обраного тарифного плану, залежить від технічних особливостей обладнання. Додамо, що при користуванні тарифним планом «Бізнес online 100» роутери, маршрутизатори та інше додаткове обладнання можуть застосовуватись за бажанням, наприклад, для отримання одночасного доступу до інтернету з декількох ПК.

Корпоративна група

Телефонуйте в межах своєї компанії за вигідними тарифами.

Детальніше

Окремі рахунки

Розподіляйте витрати на робочі та особисті.

Детальніше
Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр

Бажаєте підключити новий номер на бізнес-тариф або перейти з передплаченої форми обслуговування?

Заповніть форму заявки та чекайте на дзвінок від наших експертів.

Дякуємо за Ваш вибір! Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами по номеру, який Ви вказали.

При відправці заявки сталася помилка.