Призупинення послуги

Деякий час не потрібен доступ в мережу інтернет? Скористайтеся послугою тимчасового призупинення. Протягом періоду дії послуги доступ до інтернету буде обмежено, плата за період дії послуги не нараховуватиметься.

Умови користування

· Щомісячна абонплата за послугу складає 10 грн.

Якщо абонент не поновлює дію послуги «Домашній інтернет» раніше останнього дня місяця, призупинення буде продовжено в наступному місяці автоматично, якщо на особовому рахунку буде достатньо коштів (більше 10 грн).

· Термін виконання заявки на призупинення послуги – з 1-го числа наступного місяця після місяця подачі заяви на призупинення. На поновлення дії послуги – протягом доби.

· Щоб відновити доступ до інтернету потрібна активація на my.kyivstar.ua. При відновленні обслуговування з вашого рахунку буде знято частину абонентської плати за залишок днів у місяці, в якому відбудеться відновлення обслуговування, а також абонентна плата за додаткові послуги в повному обсязі. Якщо на рахунку недостатньо коштів, доступ до мережі не поновлюється.

· Якщо ви підключаєте послугу того ж самого місяця, в якому подали заяву на заміну тарифного плану, то з 1-го числа наступного місяця спочатку зміниться тарифний план, а вже потім буде виконано запит на тимчасове призупинення.

Замовити послугу можна на my.kyivstar.ua.

IP телефонні лінії

Приймайте дзвінки на міськи номери усюди, де є інтернет-покриття.

Детальніше

Окремі рахунки

Розподіляйте витрати на робочі та особисті.

Детальніше
Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр

Бажаєте підключити новий номер на бізнес-тариф або перейти з передплаченої форми обслуговування?

Заповніть форму заявки та чекайте на дзвінок від наших експертів.

Дякуємо за Ваш вибір! Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами по номеру, який Ви вказали.

При відправці заявки сталася помилка.