Статична IP адреса

Щоб підключити, відключити та дізнатись про стан послуги, подайте відповідну заявку в системі Мій Київстар або зателефонуйте до call-центру, або зверніться до центру обслуговування абонентів Київстар.

Послуга підключається автоматично, безкоштовно і без абонплати при підключенні на тарифні плани Wi-Fi Business 100 і Wi-Fi Business 200. Відключення послуги не передбачено.

Тарифи на послугу «Статична IP-адреса» залежать від тарифного плану послуги «Домашній Інтернет»:

Тарифи на послугу «Статична IP-адреса»
Тарифний план послуги «Домашній Інтернет»* Щомісячна абонентна плата, грн** Плата за підключення послуги, грн
«Вільний», «Вільний + Відео», «Мега», «Мега+», «Вільний+», Безлім max,Безлім XL, Рік на супершвидкості 15


10
«Зручний»***, «Зручний + Відео»***, «Пуск», «Пуск+», «Базовий», «Базовий+», Безлім M 35
«Зручний», «Зручний + Відео», «Швидкий», «Швидкий + Відео», «Для своїх», «Дружній», «Дружній + Відео», «100 Мегабіт», «10 Мегабіт», «5 Мегабіт», «Акція «Лайт + 40 грн», «Безліміт 10», «Безліміт 109», «Безліміт 125», «Безліміт 5», «Безліміт 65», «Драйв», «Драйв+», «Експерт», «Експерт+», «Лайт», «Лайт+», «Профі», «Профі+», «Стандарт», «Стандарт+», «Старт», «Старт+», «Турбо», «Турбо+», «Чемпіон світу», «Юніор», «Майстер», «Олімпієць», «Зручний+», «Швидкий+», «Безлім L», «Дружній» 25

** Абонентна плата за послугу «Статична IP-адреса» стягується 1-го числа кожного місяця разом з абонентною платою по тарифному плану. Вперше стягнення абонентної плати відбувається:

  • для нових абонентів послуги «Домашній Інтернет» - з дати підключення послуги «Домашній Інтернет» (якщо підключення було в поточному календарному місяці) до кінця місяця за фактичний період користування послугою;
  • для наявних абонентів послуги «Домашній Інтернет» - за всі дні місяця, в якому було підключено послугу «Статична ІР-адреса», незалежно від дати підключення.

*** Абонентна плата для тарифного плану діє в містах: Боярка, Горлівка, Донецьк, Дружківка, Івано-Франківськ, Коломия, Краматорськ, Красноармійськ, Красноперекопськ, Луганськ, Макіївка, Маріуполь, Охтирка, Павлоград, Севастополь, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Сміла, Теплодар, Харцизьк, Черкаси, Чернівці, Чугуїв, Шахтарськ, Ювілейне, Южний.

Абонентна плата не стягується лише, якщо абонент не користувався послугою «Домашній Інтернет» протягом повного календарного місяця.

Починаючи з дати зміни абонентом тарифного плану, абонентна плата за послугу «Статична IP-адреса» буде нараховуватись відповідно до умов нового тарифного плану.

Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ.

Корпоративна група

Телефонуйте в межах своєї компанії за вигідними тарифами.

Детальніше

Моя реклама

Рекламуйте вашу компанію в інтернеті.

Детальніше
Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр

Бажаєте підключити новий номер на бізнес-тариф або перейти з передплаченої форми обслуговування?

Заповніть форму заявки та чекайте на дзвінок від наших експертів.

Дякуємо за Ваш вибір! Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами по номеру, який Ви вказали.

При відправці заявки сталася помилка.