Новини

5 грудня

Київстар запустив віртуальний тур Україною в форматі 360°

Через місяць після випуску першого в Україні корпоративного акселератора ВДНГ-TECh за підтримки Київстар, національний телеком-оператор запустив спільний проект з одним з переможців проекту - стартапом Virbox.
2 грудня

Акція «Київстар Україна 360»

З 3 по 31 грудня 2016 року запрошуємо всіх охочих вирушити у віртуальну подорож Україною в форматі 360.
2 грудня

Зоряна – перший український інтелектуальний чат-бот у Viber

Першого грудня національний телеком-оператор Київстар запустив інтелектуального сервісного чат-бота Зоряну в Viber. Зоряна – віртуальний асистент, який відповідає на запитання про послуги зв'язку, допомагає обрати та підключити тариф або послугу, може поспілкуватися з вами на абстрактні теми і навіть продекламувати вірш.
2 грудня

Київстар підключив до 3G Сватово, Біловодськ та Новопсков

Технології мобільного зв’язку нового покоління вже доступні мешканцям 40 населених пунктів, що розташовані на території АТО у Донецькій та Луганській областях.
1 грудня

Тарифні плани «Безлім на півроку», «Безлім на півроку + роутер», «Безлім на рік» та «Безлім на рік + роутер» для абонентів «Домашнього інтернету»

Завітайте до магазинів Ельдорадо та отримайте унікальну пропозицію від Київстар.
1 грудня

Акцію «Власна знижка» продовжено!

Підключайте «Домашній Інтернет» до 28 лютого 2017 року та користуйтесь інтернетом на максимальній швидкості лише за півціни.
29 листопада

Київстар змінює умови надання послуги «Окремі рахунки»

Починаючи з 05.12.2016 Київстар змінює умови надання послуги «Окремі рахунки»:
23 листопада

Припинення нарахування та використання бонусів для деяких тарифних планів послуги «Домашній Інтернет»

З 1 грудня 2016 року для деяких користувачів тарифних планів «Базовий +», «Зручний+», «Швидкий+», «Вільний+» та «Безлім Max» скасовується нарахування та використання бонусів, які нараховувалися по факту зняття щомісячної абонплати.
23 листопада

3G у Лисичанську та Сєвєродонецьку

Національний телеком-оператор продовжує впроваджувати технології 3G у «прифронтових» містах. Нарівні з Маріуполем, Краматорськом та Слов'янськом послуги нового покоління зв’язку тепер доступні в Лисичанську та Сєвєродонецьку на Луганщині. Також зв’язок 3G налаштований у наступних 6 населених пунктах області: Рубіжне, Біла Гора, Синецький, Павлоград, Метьолкіне, Лісна Дача. В усіх містах установлене новітнє обладнання, яке підтримує різні стандарти зв’язку, в тому числі 4G/LTE.
21 листопада

Дата-трафік у роумінгу Київстар зріс у 20 разів

Після зниження тарифів на роумінг наприкінці квітня абоненти національного телеком-оператора стали активніше спілкуватися за кордоном: споживання мобільного інтернету в жовтні 2016 року зросло в 20 разів, голосових послуг – в 4 рази, а ось кількість відправлених SMS залишилося на колишньому рівні, у порівнянні з жовтнем 2015 го.

SMS за
кордон

Детальніше

Ексклюзивний номер

Детальніше
Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр