Втричі більше гігабайтів

Акція

Втричі більше
гігабайтів

Супершвидкий 3G-інтернет вже в Харкові! Підключайте акцію та скористайтесь усіма перевагами.

visual
від
3 грн

  • + 18 000 МБ за півроку


  • Безкоштовне підключення


  • Абонентна плата за умовами тарифу

Підключення акції

  1. Телефонуйте 477*057
  2. Оберіть тариф «Київстар Смартфон+. Регіон 2», якщо ви не підключили його раніше
  3. Замовте акцію «Втричі більше гігабайтів»

Акція підключається протягом 1 дня, і за наступні півроку ви можете отримати 18 000 МБ додатково до стандартних мегабайтів вашого тарифу.

Строки та територія дії акції

Акція доступна для підключення з 15.12.2015 р. по 05.04.2016 р. включно. Підключитися до неї можуть абоненти передплаченого зв’язку, які перебувають лише на обмеженій території :

  • м. Харків
  • м. Люботин
  • Харківський та Дергачівський райони Харківської області

Акцію можна підключити, якщо за номером діє тариф «Київстар Смартфон+. Регіон 2» та було здійснено поповнення рахунку на суму від 40 грн одним платежем і знято абонентну плату хоча б один раз з моменту активації номера.

Отримання акційних мегабайтів

18 000 МБ надаються частинами по 3 000 МБ кожна. Першу частину ви отримаєте відразу по підключенні до акції. Кожна з 5 інших частин надходитиме протягом наступних місяців, щоразу після сплати абонентної плати за умовами вашого тарифу. При цьому тарифні та акційні мегабайти надходитимуть на ваш бонусний рахунок одним пакетом. Для перевірки їхнього залишку та строку дії використовуйте спільну команду – *112# трубка. Детальну інформацію щодо тарифних мегабайтів дивіться тут.

Якщо ви підключилися до акції, але не сплачували абонентну плату в поточному місяці, поповніть рахунок на достатню суму і замовте її позачергове нарахування. Для цього наберіть *477*057# та дотримуйтесь голових підказок. Завдяки цьому ви отримаєте одночасно пакет тарифних та акційних мегабайтів.

Не сплачуючи абонентну плату протягом того чи іншого місяця, ви не отримаєте за цей період ані акційних, ані тарифних мегабайтів. У такій ситуації усі акційні 18 000 МБ можуть не надійти на ваш бонусний рахунок, адже їхня остання частина надається не пізніше 30.11.16 р.

Доступ до мережі 3G надається за наявності 3G-покриття. Більше інформації про 3G. Під твердженням «супершвидкий інтернет» слід розуміти, що швидкість передачі даних за технологією 2G (GPRS/EDGE) – до 236 кбіт/с, в мережі 3G – до 42,2 Мбіт/с. Усі податки та збори враховано.

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та збору Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

Ді-Джингл

Детальніше

Улюблені
країни

Детальніше
Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр