Не проґавте новий вигідний тариф!
Введіть свій номер та дізнайтесь який саме

Тiльки для абонентiв Київстар
Для:

Херсонська область

Вільний смартфон

Тарифний план закритий для підключення

Усі податки враховано Без прихованих платежів Унікальне покриття Київстар
Варіанти оплати:
Щоденно
Щотижнево
Щомісячно
Умови тарифу
Послуги за тарифним планом
250грн
1175грн
-20% економія
5000грн
-33% економія
Дзвінки в мережі Київстар
Без обмежень
Дзвінки на інші мережі
060грн/хвилина
Мобільний інтернет
100 МБ/день
50 SMS повідомлень
На номери українських операторів
100грн/50 SMS
SMS повідомлення
На номери іноземних операторів
220грн/SMS
MMS повідомлення
На номери українських операторів
100грн/MMS
MMS повідомлення
На номери іноземних операторів
500грн/MMS
Дзвінки на міські номери
175грн/хвилина

Умови користування тарифом

 • До першого поповнення рахунку на суму від 50 грн одним платежем діє тариф 0,50 грн/хв на дзвінки абонентам Київстар, а при виході в інтернет надаватимуться 5 пакетів по 100 МБ по 5 грн кожний. Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.
 • Після поповнення рахунку на суму від 50 грн одним платежем розпочинається нарахування щоденної абонплати та надання необмеженних дзвінків у мережі Київстар та 100 МБ. У подальшому нарахування абонплати відбувається щодня з 00:00 до 03:00 (без подальших обов’язкових регулярних поповнень).
 • Якщо у момент стягнення чергової щоденної абонплати на рахунку недостатньо коштів, плата не справляється. Абонплату буде знято автоматично після поповнення рахунку будь-яким способом, в тому числі й за допомогою послуги «Переказ коштів».
 • Надіславши абонентам будь-яких мобільних операторів перші 50 SMS впродовж дня, продовжуйте надсилати їх ще в разі необхідності, сплачуючи 1,00 грн за кожні наступні 10 SMS. Починаючи лише з 1001-го повідомлення, тарифікуватиметься кожне SMS-повідомлення окремо, його вартість становитиме 1,00 грн. Для перевірки кількості надісланих протягом дня SMS з поточного пакета (50 чи 10 SMS) наберіть *112#.
 • Якщо ви вичерпали 100 МБ, що входять до вашого тарифного плану, та бажаєте далі отримувати послугу - просто продовжуйте користуватися інтернетом, і вам будуть надані 4 додаткових пакета по 100 МБ вартістю 5 грн кожний. Після вичерпання кожного пакету підключається наступний, якщо ви продовжуєте користуватися інтернетом.
 • Після того, як вичерпаються всі тарифні та додаткові мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю – 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.

Перевірити витрачені мегабайти з додаткових пакетів – *252#

Перевірити умови вашого тарифного плану – 477*1.

Умови тарифного плану з підключенною опцією «-20%»

Одночасно із підключенням опції «-20%» стягується щотижнева абонплата у розмірі 11,75 грн. У подальшому стягнення щотижневої абонплати відбувається в той же самий день тижня, коли було підключено опцію у період з 00:00 до 03:00, одночасно з цим надаються необмежені дзвінки у мережі «Київстар» та 100 МБ інтернету щодня.

Керування опцією:

Відключення Статус послуги Замовлення позачергового нарахування щотижневої абонплати після поповнення рахунку
Опція «-20%» на тиждень *237*2# *237*3# *237*4#

Також, керувати опцією можна за номером 477*1 (дзвінки з номерів мережі «Київстар» не тарифікуються).

Якщо у момент стягнення чергової щотижневої плати на рахунку недостатньо коштів - протягом дня ви можете користуватися безлімітними дзвінками в мережі Київстар та мобільним інтернетом обсягом 100 МБ усього за 5 грн. Щоденна абонентна плата зніматиметься автоматично з 00:00 до 03:00 при наявності достатньої суми на рахунку.

Про нарахування щоденного обсягу послуг ви отримаєте SMS-повідомлення.

 • Якщо протягом дня, в якому була нарахована щоденна абонплата, ви поповнили рахунок на суму достатню для нарахування щотижневої абонплати - вона буде знята автоматично найближчої ночі з 00:00 до 03:00. При цьому дата наступного планового нарахування щотижневої плати зміщується.
 • Якщо протягом дня, в якому не була нарахована щоденна абонплата, ви поповнили рахунок на суму достатню для нарахування щотижневої абонплати – ви можете замовити її позачергове нарахування. При цьому дата наступного планового нарахування щотижневої абонплати зміщується.

Умови тарифного плану з підключенною опцією «-33%»

Одночасно із підключенням опції «-33%» стягується щомісячна абонплата у розмірі 50,00 грн. У подальшому стягнення щомісячної плати відбувається саме того числа місяця, коли було підключено опцію у період з 00:00 до 03:00, одночасно з цим надаються необмежені дзвінки у мережі «Київстар» та 100 МБ інтернету щодня.

Керування опцією:

Відключення Статус послуги Замовлення позачергового нарахування щомісячної абонплати після поповнення рахунку
Опція «-33%» на місяць *238*2# *238*3# *238*4#

Також, керувати опцією можна за номером 477*1 (дзвінки з номерів мережі «Київстар» не тарифікуються).

Якщо у момент стягнення чергової щомісячної плати на рахунку недостатньо коштів - протягом дня ви можете користуватися безлімітними дзвінками в мережі Київстар та мобільним інтернетом обсягом 100 МБ усього за 5 грн. Щоденна абонентна плата зніматиметься автоматично з 00:00 до 03:00 при наявності достатньої суми на рахунку.

Про нарахування щоденного обсягу послуг ви отримаєте SMS-повідомлення.

 • Якщо протягом дня, в якому була нарахована щоденна абонплата, ви поповнили рахунок на суму, достатню для нарахування щомісячної абонплати - вона буде знята автоматично найближчої ночі з 00:00 до 03:00. При цьому дата наступного планового нарахування щомісячної плати зміщується.
 • Якщо протягом дня, в якому не була нарахована щоденна абонплата, ви поповнили рахунок на суму, достатню для нарахування щомісячної абонплати – ви можете замовити її позачергове нарахування. При цьому дата наступного планового нарахування щомісячної абонплати зміщується.

Додаткова інформація

 • Програма подяки «Київстар Клуб» не поширюється на абонентів, що обслуговуються за умовами тарифного плану «Вільний смартфон». Після переходу на цей тарифний план бонусні кошти, що були нараховані раніше за програмою подяки, будуть анульовані. Також анулюються бонусні кошти, які були нараховані за умовами інших тарифних планів, послуг і акцій (за виключенням бонусних коштів, нарахованих за умовами послуг «Екстра гроші» та «Домашній Інтернет»). Разом із підключенням тарифного плану «Вільний смартфон» надається послуга «Ді-Джингл». Послуга надається на акційний період — 32 дні. Впродовж них послуга не тарифікується. За бажанням, можна подовжити користування послугою на загальних умовах, про що буде повідомлено вхідним дзвінком з номеру 465 за сім днів до завершення акційного періоду.
 • Тарифікація дзвінків здійснюється посекундно. Тарифікується перша секунда кожної хвилини розмови в розмірі зазначеної вартості хвилини. Секунди з другої по шістдесяту не тарифікуються.
 • Цей тарифний план призначений та може бути застосований виключно для абонентів, що обслуговуються знеособлено.
 • Мінімальний строк дії тарифного плану «Вільний смартфон» — 30 днів з дня його запуску для підключення. Після закінчення цього строку оператор має право змінити тарифи у порядку, встановленому чинним законодавством України.
 • Тарифний план діє по всій Україні, за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження або здійснюють їх не в повному обсязі.
 • Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів станом на 01.10.2016 р.

Мобільні
Гроші

Детальніше

Мій
Київстар

Детальніше
Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр