Не проґавте новий вигідний тариф!
Введіть свій номер та дізнайтесь який саме

Тiльки для абонентiв Київстар
Для:

Вільний смартфон. Регіон 2

Тарифний план закритий для підключення

Усі податки враховано Без прихованих платежів Унікальне покриття Київстар
Варіанти оплати:
Щоденно
Щотижнево
Щомісячно
Умови тарифу
Послуги за тарифним планом
150грн
500грн
-20% економія
3000грн
-33% економія
Дзвінки в мережі Київстар
Без обмежень
Дзвінки на інші мережі
в межах домашнього регіону
035грн/хвилина
Дзвінки на інші мережі
за межами домашнього регіону
060грн/хвилина
Мобільний інтернет
100 МБ
50 SMS повідомлень
На номери українських операторів
100грн/50 SMS
SMS повідомлення
На номери іноземних операторів
220грн/SMS
MMS повідомлення
На номери українських операторів
100грн/MMS
MMS повідомлення
На номери іноземних операторів
500грн/MMS
Дзвінки на міські номери
175грн/хвилина

Умови користування тарифом

 • До першого поповнення рахунку на суму від 50 грн одним платежем діє тариф 0,50 грн/хв на дзвінки абонентам Київстар при виході в інтернет надаватимуться 5 пакетів по 100 МБ по 5 грн кожний. Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.
 • Після поповнення рахунку на суму від 50 грн одним платежем розпочинається нарахування щоденної абонплати та надання необмеженних дзвінків у мережі Київстар та 100 МБ Інтернету. У подальшому нарахування абонплати відбувається щодня з 00:00 до 03:00 (без подальших обов’язкових регулярних поповнень).
 • Якщо у момент стягнення чергової щоденної абонплати на рахунку недостатньо коштів, плата не справляється. Абонплату буде знято автоматично після поповнення рахунку будь-яким способом, в тому числі й за допомогою послуги «Переказ коштів».
 • Надіславши абонентам будь-яких мобільних операторів перші 50 SMS впродовж дня, продовжуйте надсилати їх ще в разі необхідності, сплачуючи 1,00 грн за кожні наступні 10 SMS. Починаючи лише з 1001-го повідомлення, тарифікуватиметься кожне SMS-повідомлення окремо, його вартість становитиме 1,00 грн. Для перевірки кількості надісланих протягом дня SMS з поточного пакета (50 чи 10 SMS) наберіть *112#
 • Якщо ви вичерпали 100 МБ, що входять до вашого тарифного плану, та бажаєте далі отримувати послугу - просто продовжуйте користуватися інтернетом, і Вам будуть надані 4 додаткових пакета по 100 МБ вартістю 5 грн кожний. Після вичерпання кожного пакету підключається наступний, якщо ви продовжуєте користуватися інтернетом.
 • Після того, як вичерпаються всі тарифні та додаткові мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю – 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.

  Перевірити витрачені мегабайти з додаткових пакетів – *252#.

Умови тарифного плану з підключенною опцією «-20%»

Одночасно із підключенням опції «-20%» стягується щотижнева абонплата у розмірі 5,00 грн. У подальшому стягнення щотижневої плати відбувається в той же самий день тижня, коли було підключено опцію у період з 00:00 до 03:00, одночасно з цим надаються необмежені дзвінки у мережі «Київстар» та 100 МБ щодня.

Керування опцією:

Відключення Статус послуги Замовлення позачергового нарахування щотижневої абонплати після поповнення рахунку
Опція «-20%» на тиждень *237*2# *237*3# *237*4#

Також, керувати опцією можна за номером 477*1 (дзвінки з номерів мережі «Київстар» не тарифікуються).

Якщо у момент стягнення чергової щотижневої плати на рахунку недостатньо коштів - протягом дня ви можете користуватися безлімітними дзвінками в мережі Київстар та мобільним інтернетом обсягом 100 МБ усього за 3 грн. Щоденна абонентна плата зніматиметься автоматично з 00:00 до 03:00 при наявності достатньої суми на рахунку.

Про нарахування щоденного обсягу послуг ви отримаєте SMS-повідомлення.

 • Якщо протягом дня, в якому була нарахована щоденна абонплата, ви поповнили рахунок на суму достатню для нарахування щотижневої абонплати - вона буде знята автоматично найближчої ночі з 00:00 до 03:00. При цьому дата наступного планового нарахування щотижневої плати зміщується.
 • Якщо протягом дня, в якому не була нарахована щоденна абонплата, ви поповнили рахунок на суму достатню для нарахування щотижневої абонплати – ви можете замовити її позачергове нарахування. При цьому дата наступного планового нарахування щотижневої абонплати зміщується.

Умови тарифного плану з підключенною опцією «-33%»

Одночасно із підключенням опції «-33%» стягується щомісячна абонплата у розмірі 30,00 грн. У подальшому стягнення щомісячної плати відбувається саме того числа місяця, коли було підключено опцію у період з 00:00 до 03:00, одночасно з цим надаються необмежені дзвінки в мережі «Київстар» та 100 МБ інтернету щодня.

Керування опцією:

Відключення Статус послуги Замовлення позачергового нарахування щомісячної абонплати після поповнення рахунку
Опція «-33%» на місяць *238*2# *238*3# *238*4#

Також, керувати опцією можна за номером 477*1 (дзвінки з номерів мережі «Київстар» не тарифікуються).

Якщо у момент стягнення чергової щомісячної плати на рахунку недостатньо коштів - протягом дня ви можете користуватися безлімітними дзвінками в мережі Київстар та мобільним інтернетом обсягом 100 МБ усього за 5 грн. Щоденна абонентна плата зніматиметься автоматично з 00:00 до 03:00 при наявності достатньої суми на рахунку.

Про нарахування щоденного обсягу послуг ви отримаєте SMS-повідомлення.

 • Якщо протягом дня, в якому була нарахована щоденна абонплата, ви поповнили рахунок на суму, достатню для нарахування щомісячної абонплати - вона буде знята автоматично найближчої ночі з 00:00 до 03:00. При цьому дата наступного планового нарахування щомісячної плати зміщується.
 • Якщо протягом дня, в якому не була нарахована щоденна абонплата, ви поповнили рахунок на суму, достатню для нарахування щомісячної абонплати – ви можете замовити її позачергове нарахування. При цьому дата наступного планового нарахування щомісячної абонплати зміщується.

Тарифний план діє на території таких областей та районів:

Волинська: Ківерцівський, Луцький;

Дніпропетровська: Межівський, Павлоградський (включаючи м. Павлоград, м. Тернівка), Петропавлівський (включаючи м. Першотравенськ), Покровський, Юр’ївський;

Донецька: Усі;

Луганська: Усі;

Запорізька: Усі;

Закарпатська: Берегівський, Великоберезнянський, Воловецький, Мукачівський, Перечинський, Свалявський, Ужгородський (включаючи м. Чоп);

Івано-Франківська: Галицький, Городенківський, Долинський, Калуський, Коломийський, Рогатинський, Снятинський, Тисменицький (включаючи м. Івано-Франківськ), Тлумацький;

Кіровоградська: Усі;

Львівська: Бродівський, Сколівський, Стрийський (включаючи м. Моршин), Турківський;

Одеська: Ананьївський, Балтський, Березівський, Білгород-Дністровський (включаючи м. Білгород-Дністровький), Біляївський (включаючи м. Теплодар), Великомихайлівський, Іванівський, Кодимський, Котовський (включаючи м. Котовськ), Комінтернівський (м. Южне), Красноокнянський, Любашівський, Миколаївський (включаючи смт. Миколаївка), Овідіопольський (включаючи м. Іллічівськ, м. Одеса), Роздільнянський, Савранський, Фрунзівський, Ширяївський;

Полтавська: Усі;

Рівненська: Демидівський, Дубенський, Млинівський, Радивілівський;

Миколаївска: Усі;

Сумська: Усі;

Харківська: Усі;

Чернівецька: Усі;

Чернігівська: Усі;

Херсонська: Усі;

Черкаська: Кам’янський, Смілянський, Черкаський, Чигиринський.

Починаючи з 2-го дня тарифікація зміниться таким чином:

 • Якщо опція «-20%» або «-33%» не була замовлена, щоденна абонплата становитиме 2,50 грн.
 • Якщо підключена опція «-20%» або «-33%» - плата за необмежені дзвінки в мережі Київстар (за межами вказаних територій) складатиме 2 грн на день та стягуватиметься тільки в день здійснення вихідних дзвінків абонентам Київстар.
 • Вартість хвилини переадресованого дзвінка сплачується по тарифу, який діє за межами домашнього регіону.
 • При доступі в інтернет надаватимуться 5 пакетів по 100 МБ вартістю 5 грн кожний. Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби

Зверніть увагу, що при підключеній опції «-20%» або «-33%» щотижнева та щомісячна абонплата продовжує зніматися за межами вказаних територій.

Щоб щоденна плата знову нараховувалась у стандартному розмірі, а дія опції «-20%» або «-33%» була поновлена, повернувшись до вказаних територій, необхідно здійснити або прийняти дзвінок.

У зв’язку з технічними особливостями телекомунікаційної мережі Київстар у деяких випадках можлива некоректна тарифікація дзвінків на відстані до 10 км від адміністративних меж вказаних територій.

Додаткова інформація:

 • Тарифікація дзвінків здійснюється посекундно. Тарифікується перша секунда кожної хвилини розмови в розмірі зазначеної вартості хвилини. Секунди з другої по шістдесяту не тарифікуються.
 • Для доступу в інтернет на вашому основному або бонусному рахунку має бути сума не менша за 0,01 грн.
 • Мінімальний строк дії тарифного плану «Вільний смартфон. Регіон 2» — 30 днів з дня його запуску для підключення. Після закінчення цього строку оператор має право змінити тарифи у порядку, встановленому чинним законодавством України.
 • Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів станом на 01.10.2016 р.

Антивизначник
номера

Детальніше

Ексклюзивний номер

Детальніше
Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр