Для:

м. Одеса

Київстар Комфорт 500

01 вересня 2016 року цей тарифний план закривається. Вас автоматично та безкоштовно буде переведено на тариф Все за 500. Детальніше про його умови – за посиланням.

Усі податки враховано Без прихованих платежів Унікальне покриття Київстар
Послуги за тарифним планом
Входить в пакет
Понад пакет
Дзвінки в мережі Київстар
Без обмежень
Дзвінки на інші мережі
1500хвилин
050грн/хвилина
SMS повідомлення
На номери українських операторів
500SMS
065грн/SMS
Хвилини для дзвінків за кордон
30хвилин
Мобільний інтернет
100 МБдень

Додаткова інформація

Вартість хвилини дзвінка на номери мереж фіксованого зв’язку та всіх операторів мобільного зв’язку України, грн 0,50 грн
Відправлення 1 SMS на номери українських операторів зв’язку, грн 0,65 грн
Відправлення 1 MMS на номери українських операторів зв’язку, грн 1,00 грн
Відправлення 1 SMS на номери іноземних операторів зв’язку, грн 2,20 грн
Відправлення 1 MMS на номери іноземних операторів зв’язку, грн. 5,00 грн
Мобільний інтернет, грн* 3,00 (50 МБ)
Тарифи наведені у гривнях з урахуванням ПДВ станом на 26.03.2015 року та збору до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ. Сума податкового зобов’язання встановлюється чинним законодавством України; у разі внесення змін до нього вартість послуг «Київстар» змінюватиметься.

Для перевірки залишку нетарифікованого обсягу послуг у поточному місяці наберіть на мобільному телефоні *112#.

* Якщо ви вичерпали всі мегабайти, що входять до вашого тарифного плану, та бажаєте далі отримувати послуги - просто продовжуйте користуватися інтернетом, і вам будуть надані 5 додаткових пакетів по 50 МБ вартістю 3,00 грн кожний. Після вичерпання кожного пакету підключається наступний, якщо ви продовжуєте користуватися інтернетом. Дізнайтеся, куди витрачаються мегабайти.

Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.

  • Перевірити витрачені за добу мегабайти з додатковіх пакетів - *252#
  • Перевірити умови вашого тарифного плану - 477*1

Особливості підключення та додаткові послуги

  • Абоненти передплаченого зв’язку «Київстар» можуть перейти на тариф «Київстар Комфорт 500» зі збереженням номера, скориставшись послугою «Міграція».
  • Контрактні абоненти мережі «Київстар» можуть змінити свій тарифний план у Центрі обслуговування абонентів, а також зателефонувавши на номер 477*1 чи скориставшись системою «Мій Київстар» - http://my.kyivstar.ua.
  • Абоненти інших українських операторів можуть розпочати обслуговування в мережі «Київстар» з новим номером. Щоб не пропустити дзвінки на свій попередній номер, рекомендуємо скористатися безкоштовною послугою «Комфортний перехід».
  • Розмовляйте зараз – сплачуйте потім! З послугою «Відстрочка платежу» Ви можете користуватися усіма послугами зв’язку і не турбуватись про відключення номера, а сплачувати пізніше. Підключення та користування послугою «Відстрочка платежу» не тарифікуються.

Тарифікація дзвінків є посекундною та здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови, секунди з другої по шістдесяту кожної хвилини розмови не тарифікуються.

Важливо! Плата за пакет «Перший місяць обслуговування» тарифного плану «Київстар Комфорт 500» складає 500 грн та стягується в день підключення. При цьому в перший місяць обслуговування абонентна плата не стягується. У подальшому щомісячна абонентна плата нараховується щоденно рівними частинами, пропорційно кількості днів у календарному місяці. Тарифний план діє на всій території України. Плата за з'єднання відсутня.

Мінімальний строк дії тарифного плану «Київстар Комфорт 500» становить 30 днів із дня його запуску для підключення. Після закінчення цього строку оператор має право змінити тарифи у порядку, встановленому чинним законодавством України.

Умови надання телекомунікаційних послуг ПрАТ «Київстар» оприлюднені на сайті www.kyivstar.ua.

SMS за
кордон

Детальніше

Мобільні
Гроші

Детальніше
Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр