Соцмережі без обмежень

Спілкуйтесь та діліться враженням
у включених соцмережах та месенджерах,
без тарифікації трафіку в 3G-мережі.

Доступні сервіси

social Соцмережі без
обмежень
Вконтакті Однокласники Facebook Messenger Viber WhatsApp

Facebook Вконтакті Однокласники Twitter Facebook
Messenger
Viber WhatsApp

additional_apps Ми підключаємо більше сервісів постійно.

Ми підключаємо більше
сервісів постійно.

Завантажуйте офіційні додатки та насолоджуйтесь спілкуванням

Вконтакті

ВКонтакті – це соціальна мережа для швидкої і зручної комунікації між людьми по всьому світу. Ви можете обмінюватися повідомленнями і ділитися фотографіями, стежити за новинами ваших друзів і заводити нові знайомства, долучатись до співтовариств тощо. Користування соціальною мережею ВКонтакте було і лишається безкоштовним у всьому світі.

Однокласники

Однокласники – це соціальна мережа, де кожен знайде для себе щось цікаве. Ви можете завжди залишатись на зв’язку зі своїми друзями та близькими, ділитись емоціями за допомогою різноманітних подарунків, бути в курсі усіх новин зі своїх груп та брати участь в їх обговоренні. А ще – стежити за святами, оцінювати фото, коментувати нотатки та отримувати подарунки від друзів.

Facebook
Messenger

Facebook Messenger – додаток для обміну миттєвими повідомленнями, створений Facebook та інтегрований із системою обміну повідомленнями на основному сайті Facebook. З Facebook Messenger ви також можете здійснювати відео-дзвінки (VoIP), інтернет-трафік під час здійснення таких дзвінків в мобільній мережі оператора тарифікується згідно зі стандартними умовами тарифного плану. Користувачам Messenger необов'язково мати профіль у Facebook, для входу в Messenger достатньо вказати номер телефону.

Viber

Viber (messenger) – дає можливість зв'язатися з ким завгодно в будь-якій країні зі свого мобільного телефону. Більш 664 мільйонів користувачів в усьому світі використовують для спілкування Viber. Ви також можете здійснювати відео- та аудіо- дзвінки (VoIP), інтернет-трафік під час здійснення таких дзвінків в мобільній мережі оператора тарифікується згідно зі стандартними умовами тарифного плану.

WhatsApp

WhatsApp Messenger – додаток для смартфонів, що дозволяє обмінюватися миттєвими повідомленнями, фото та посиланнями. Додатком користується більше 1 мільярда людей на планеті. Ви також можете здійснювати відео- та аудіо- дзвінки (VoIP), інтернет-трафік під час здійснення таких дзвінків в мобільній мережі оператора тарифікується згідно зі стандартними умовами тарифного плану.

Більше про Соцмережі без обмежень

Що таке Соцмережі без обмежень?

Пропозиція Соцмережі без обмежень дає змогу спілкуватись, ділитись враженнями, дізнаватись актуальні новини з усього світу коли забажаєте, без обмежень тарифних мегабайтів. Найпопулярніші в світі соціальні мережі та месенджери включено.

Як дізнатись чи є Соцмережі без обмежень в моєму тарифному плані

Соцмережі без обмежень призначені для користувачів мобільного інтернету 3G і вже включені у кожний тарифний план з переліку:

Передплата

Київстар Онлайн, Київстар Онлайн. Регіон 1, Київстар Онлайн Регіон 2, Київстар Онлайн +, Київстар Онлайн +. Регіон 1, Київстар Онлайн +. Регіон 2, Київстар Онлайн Екстра, Київстар Онлайн Екстра. Регіон 1, Київстар Онлайн Екстра. Регіон 2, Київстар Онлайн 3G

Контракт

Все за 65, Все за 90, Все за 110, Все за 125, Все за 160, Все за 175, Все за 300, Все для VIP, Все для VIP Екстра

Корпоративні

3G Бізнес 60, 3G Бізнес 120, 3G Бізнес 180, 3G Бізнес 300,

3G Бізнес VIP, 3G Бізнес VIP Екстра, 3G Бізнес VIP Преміум

Задля коректної роботи Соцмережі без обмежень, перезавантажте телефон одразу після активації тарифного плану.

Назва вашого тарифного плану є на головній сторінці вашого профайлу в системі Мій Київстар.

Чи обов’язково користуватись мобільними додатками соцмереж?

Так, і це важливо. Якщо ви користуєтесь неофіційними додатками або заходите в соцмережі через веб-браузер свого смартфона, трафік може тарифікуватись. Також, звертаємо вашу увагу, що сторонній контент з інших сайтів може візуально не відрізнятись від контенту на серверах соціальних мереж. Такий трафік зі сторонніх джерел буде тарифікуватись.

Технічний трафік, а також трафік, який генерують лічильники, cookie та рекламні банери на сторінках та в додатках, також тарифікуються згідно з умовами тарифного плану.

Якщо в соцмережах та месенджерах є музика або відео, трафік тарифікується?

Пропозиція Соцмережі без обмежень поширюється лише на текстові повідомлення та інформацію зі стрічок. Якщо наразі ваш тариф не включає сервіси Вільна музика™ та Відео на ходу™, то будь-який стрімінг музики, перегляд телеканалів та відео тарифікується згідно з умовами тарифного плану. Якщо ви бажаєте вільно слухати музику та дивитись відео, дізнайтесь більше про сервіси Вільна музика™ та Відео на ходу™.

Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр