Не проґавте новий вигідний тариф!
Введіть свій номер та дізнайтесь який саме

Тiльки для абонентiв Київстар

Все за 95

Соцмережі без обмежень

visual
95
грн
на місяць
 • Все включено

 • Персональне обслуговування

 • Відстрочка платежу

 • Дзвінки в мережі Київстар
  Безлім
 • Дзвінки на інші мережі та міські номери
  60хв/міс
 • Супершвидкий інтернет*
  1500МБ/міс
 • Не тарифікуються
 • Дзвінки на номери фіксованого зв'язку
  1,50грн/ хв
 • Абонплата
  95 грн на місяць

Детальна інформація

Вартість послуг зв’язку понад нетарифікований обсяг, грн
* Вартість хвилини дзвінка на номери мереж всіх операторів мобільного зв’язку України, крім «Київстар», грн 0,60
* Вартість хвилини дзвінка на номери фіксованого зв’язку, грн 1,50
Відправлення 1 SMS на номери українських операторів зв’язку, грн 0,65
Відправлення 1 SMS на номери іноземних операторів зв’язку, грн 2,20
Відправлення 1 MMS на номери українських операторів зв’язку, грн 1,00
Відправлення 1 MMS на номери іноземних операторів зв’язку, грн 5,00

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.

Для перевірки залишку нетарифікованого обсягу послуг у поточному місяці наберіть на мобільному телефоні *112#.

Тарифікація дзвінків є посекундною. Тарифікується перша секунда кожної хвилини розмови в розмірі зазначеної вартості хвилини. Секунди з другої по шістдесяту не тарифікуються.

*Якщо ви вичерпали всі мегабайти, що входять до вашого тарифного плану, та бажаєте далі отримувати послуги - просто продовжуйте користуватися інтернетом, і вам будуть надані 5 додаткових пакетів по 50 МБ вартістю 5 грн кожний. Після вичерпання кожного пакету підключається наступний, якщо ви продовжуєте користуватися інтернетом.

Під твердженням «супершвидкий інтернет» слід розуміти швидкість передачі даних у мережі 3G – до 42,2 Мбіт/с (за наявності 3G-покриття), швидкість передачі даних за технологією 2G (GPRS/EDGE) — до 236 Кбіт/с.

Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.

 • Перевірити витрачені за добу мегабайти з додатковіх пакетів - *252#
 • Перевірити умови вашого тарифного плану - 477*1

З даним тарифним планом ви зможете бути онлайн цілодобово, не витрачаючи пакетні мегабайти на доступ до соціальних мереж Facebook, Twitter, «ВКонтакте» та «Одноклассники». Для цього користуйтеся мобільними чи веб-версіями сайтів та офіційними додатками для смартфонів і планшетів. Ці умови не діють, якщо застосовується браузер Opera та/або режим приватного перегляду (інкогніто). Технічний трафік, а також трафік, який генерують лічильники, cookie та рекламні банери на веб-версіях соцмереж, тарифікуються згідно з умовами тарифного плану абонента. При переході за посиланням на інші ресурси (наприклад, перегляд ролика з Youtube на Facebook), передача даних також тарифікується за умовами тарифного плану.

Тарифний план «Все за 95» діє по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій.

Особливості підключення та додаткові послуги

 • Абоненти передплаченого зв’язку «Київстар» можуть перейти на тариф «Все за 95» зі збереженням номера, скориставшись послугою «Міграція».
 • Контрактні абоненти мережі «Київстар» можуть змінити свій тарифний план у Центрі обслуговування абонентів, а також зателефонувавши на номер 477*1 чи скориставшись системою «Мій Київстар» – https://my.kyivstar.ua.
 • Абоненти інших українських операторів можуть розпочати обслуговування в мережі «Київстар» з новим номером. Щоб не пропустити дзвінки на свій попередній номер, рекомендуємо скористатися безкоштовною послугою «Комфортний перехід».
 • Розмовляйте зараз – сплачуйте потім. З послугою «Відстрочка платежу» Ви можете користуватися усіма послугами зв’язку і не турбуватись про відключення номера, а сплачувати пізніше. Підключення та користування послугою «Відстрочка платежу» не тарифікуються.

Плата за пакет «Перший місяць обслуговування» тарифного плану «Все за 95» складає 95 грн та стягується в день підключення. При цьому в перший місяць обслуговування абонентна плата не справляється. У подальшому щомісячна абонентна плата нараховується щоденно рівними частинами, пропорційно кількості днів у календарному місяці.

Мінімальний строк дії тарифного плану «Все за 95» становить 30 днів із дня його запуску для підключення. Після закінчення цього строку оператор має право змінити тарифи у порядку, встановленому чинним законодавством України.

Під фразами «все включено» і «враховано все» слід розуміти, що до пакета послуг у межах тарифного плану «Все за 95» входять дзвінки на всі мережі, мобільний інтернет і можливість використання мобільних додатків соціальних мереж Facebook, Twitter, «Вконтакте» та «Одноклассники».

Більше інформації

Улюблені
країни

Детальніше

SMS за
кордон

Детальніше
Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр
Приєднатися до КиївстарВже абонент Київстар

Ви можете придбати стартовий пакет з тарифним планом у найближчому магазині Київстар або у магазині партнерів.

Знайти магазин

Якщо ви вже є абонентом предоплаченого зв’язку Київстар, перейдіть на тарифний план за кілька кліків в системі «Мій Київстар».

Підключити
 • Дзвінки на номери фіксованого зв'язку
  1,50грн/ хв