Покриття

Ми із задоволенням  пропонуємо Вам найбільш повне та якісне GSM та GPRS покриття території України!

Національний мобільний оператор компанія «Київстар» забезпечує покриття на території України, де проживає 99% населення України. Своєю мережею «Київстар» охоплює усі великі та малі міста і понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні та регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж України.

Роумінг

Якщо Ви вирішили провести свою відпустку за межами України або Ваш бізнес потребує від Вас постійних поїздок за кордон — візьміть з собою мобільний телефон, що підключено до мережі «Київстар».

Завдяки послузі «Міжнародний роумінг» Ви завжди зможете залишатись на зв’язку, не залежно від того, в якій країні Ви знаходитесь. Без додаткових угод! Просто, ввімкніть Ваш мобільний телефон – і Ви на зв’язку з усім світом!

В розділі «Роумінг» Ви знайдете тарифи зарубіжних операторів, умови використання Вашого мобільного телефону, і багато іншої корисної інформації, яка може стати Вам в нагоді, для того щоб Ваш відпочинок або відрядження пройшли якомога комфортніше.

Мобільний зв’язок, у силу природних умов поширення радіохвиль, може погіршуватися, перериватися або супроводжуватися перешкодами поблизу будинків, у тунелях, підвалах, і інших підземних спорудах через локальні особливості рельєфу і забудови, метеорологічних умов та з інших причин, тому у деяких місцях населеного пункту сигнал може бути слабким або взагалі відсутнім.

Ді-Джингл

Детальніше

Улюблені
країни

Детальніше
Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр