Новини

27 травня

У травні 2016 р. зв’язок 3G Київстар запрацював у 216 селищах

Національний телеком-оператор у травні розширив мережу 3G на 216 населених пунктів. Наразі кількість міст і селищ, де абоненти Київстар можуть користуватись послугами мобільної широкосмугової передачі даних, досягла 854.
27 травня

Київстар нагородив переможців львівської інтернет-олімпіади з фізики

У Львові нагородили школярів-переможців шести міських олімпіад. Національний телеком-оператор Київстар як соціально-відповідальна компанія долучився до відзначення найкращих учнів у II міській учнівській інтернет-олімпіаді з фізики, надавши переможцям цінні призи.
26 травня

Київстар тестує 3G в 100 населених пунктах України

Національний телеком-оператор проводить технічні тести на новозбудованих 3G мережах в 5 областях України, на території 100 населених пунктів
25 травня

Київстар за роки роботи в Україні сплатив понад 45 млрд грн. податків

Національний телеком-оператор Київстар – один з найбільших платників податків країни. У 1 кварталі 2016 року компанія перерахувала до бюджетів різних рівнів майже 927 млн грн. податкових платежів. За час свого існування на телеком-ринку України компанія сплатила до держ бюджету 45 млрд грн. податків.
25 травня

З 01.06.2016 змінюється вартість мобільного інтернету в ряді екзотичних і рідко відвідуваних країн

25 травня

Київстар підтримав конкурс «День Європи» в Миколаєві

21 травня в Миколаєві був проведений конкурс презентацій країн-учасниць Євросоюзу на Кубок мера, приурочений до Дня Європи. У конкурсі взяли участь понад 2000 студентів із 18 середніх і вищих навчальних закладів міста. Національний телеком-оператор Київстар підтримав проведення заходу в рамках своєї соціально-освітньої програми Make Your Mark (Зроби свій внесок).
24 травня

Київстар підтримав Всеукраїнський конкурс start-up проектів «ІТ-Еврика! Україна»

У Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся фінал Всеукраїнського студентського конкурсу інноваційних start-up проектів «ІТ-Еврика! Україна». У рамках своєї соціально-освітньої програми «Make Your Mark» («Зроби свій внесок») національний телеком-оператор Київстар виступив партнером конкурсу та нагородив найкращих.
23 травня

Корпоративні клієнти Київстар за останній рік збільшили споживання трафіку в роумінгу в 4 рази

Бізнес-клієнти лідера телекомунікаційного ринку – Київстар – стали більш активно використовувати дата-трафік у роумінгу. Так споживання в квітні 2016 року збільшилося в 4 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2015 го.
20 травня

Стартує другий фестиваль скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету» від Київстар

Національний телеком-оператор Київстар запрошує учнів 5-11 класів разом з педагогами взяти участь у другому всеукраїнському фестивалі скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету». Автори кращих робіт отримають нагороди для себе і своїх навчальних закладів від компанії «Київстар».
20 травня

Вигравайте квитки на Alfa Jazz Fest у Львові

З 23 травня по 20 червня 2016 року в магазинах Київстар м. Львова пройде акція «Київстар запрошує поджазувати». Учасники отримають можливість виграти два квитки на фестиваль Alfa Jazz Fest, який відбудеться у Львові 24-27 червня.

SMS за
кордон

Детальніше

Улюблені
країни

Детальніше
Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр