Дзвінки на інші мобільні

Підключайте послугу «Дзвінки на інші мобільні» та отримуйте щомісяця 30 або 100 хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів України. Без плати за з’єднання! Послуга надається лише абонентам передплаченого зв'язку.

Кількість хвилин для дзвінків на інші мобільні Вартість підключення, грн Абонплата, грн/міс
30 0 10
100 0 20

Тарифи наведені з урахуванням всіх податків та зборів.

Будь ласка, зверніть увагу


Як замовити та користуватись

Канал замовлення послуги Кількість хвилин для дзвінків на інші мобільні Підключити послугу Відключити послугу Перевірити залишок хвилин та термін їхньої дії
Короткі запити 30 *264*30# *264*0# *149#
100 *264*100#
  • Нарахування пакетних хвилин та зняття абонентної плати відбувається одночасно з підключенням послуги.
  • Підключити послугу можливо після поповнення рахунку на суму не менше ніж 50 грн одним платежем будь-яким способом, крім переказу коштів.
  • Замовити послугу «Дзвінки на інші мобільні» можна необмежену кількість разів. При повторному замовленні невикористані пакетні хвилини зберігаються. При відключенні послуги, невикористані пакетні хвилини анулюються.
  • Пакетні хвилини діють місяць з моменту замовлення, до наступного нарахування абонентної плати. Наприклад, якщо послуга замовлена та підключена 15.04.2016, то пакетні хвилини можна використати до кінця дня 14.05.2016.
  • Пакетні хвилини можна використовувати виключно на території України.
  • Тарифікація дзвінків здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови в розмірі зазначеної вартості хвилини. Секунди з другої по шістдесяту не тарифікуються.

Будь ласка, зверніть увагу

SMS за
кордон

Детальніше

Мобільні
Гроші

Детальніше
Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр