Диференційований рахунок щомісяця

Скориставшись послугою «Диференційований рахунок щомісяця», ви маєте можливість щомісяця отримувати поштою в друкованому вигляді відомість, що відображає сумарну структуровану інформацію про витрати за завершений розрахунковий період по будь-якому абонентському номеру, який зареєстровано на вашому особовому рахунку. Ця відомість буде відправлятися вам поштою разом зі щомісячним рахунком.

Послуга передбачена для тих клієнтів, у яких на одному особовому рахунку зареєстровано кілька абонентських номерів.

Увага!

Послугу «Диференційований рахунок» не рекомендовано для підключення абонентам, на особових рахунках яких лише один абонентський номер.

Підключення послуги

Щоб замовити послугу «Диференційований рахунок щомісяця», вам необхідно звернутися в центр обслуговування абонентів і подати заяву на підключення послуги. Абоненти, зареєстровані в системі «Мій Київстар», можуть підключити цю послугу самостійно (розділ «Послуги та акції»).

Можна замовити надання послуги як за всіма номерами, що зареєстровані на особовому рахунку, так і вибірково, наприклад, тільки для одного абонентського номера.

Тарифи

Плата за підключення послуги відсутня.

Тарифний планВартість, грн/міс
Для бізнес- та корпоративних абонентів, а також для контрактних абонентів, які обслуговуються на тарифних планах ВАШ Старт, ВАШ Вибір, ВАШ Оптимум, ВАШ Комфорт, ВАШ Безлім, ВАШ Преміум, ВАШ Преміум +, ВАШ Регіон, Київстар Онлайн+, Київстар 4G 2018, Київстар 4G Ultra 2018, Київстар Родина 2018, Київстар 4G Simple, Київстар 4G Simple+, Київстар 4G, Київстар 4G Extra, Київстар 4G Extra+, Київстар 4G Ultra, Київстар 4G Business, Київстар 4G Business Premium, Київстар 4G Business VIP, Київстар Родина, Простий, Smart, Smart+, Smart Max, Smart Business, Smart Регіон, Smart Business+, Smart Premium, Інтернет для батьків 2020, Дзвінки для батьків 2020, Інтернет для батьків, Дзвінки для батьків0,00
Для контрактних абонентів (фізичних осіб), які обслуговуються на тарифних планах, крім зазначених вище10,00

Якщо послуга підключена для декількох абонентських номерів, що зареєстровані на вашому особовому рахунку, плата за користування даною послугою знімається з вашого рахунку по кожному абонентському номеру, за яким вона підключена.

Тарифи наведені в гривнях із урахуванням усіх податків і зборів